خانه‌دار شدن با پرتاب انبه به سمت رئیس جمهور!+عکس

خانه‌دار شدن با پرتاب انبه به سمت رئیس جمهور!+عکس

یه خانوم ونزوئلایی با پرتاب یه انبه به سمت رئیس جمهور از نداشتن مسکن و مشکلاتش واسه پیدا کردن سر پناه، شکایت کرد و صاحب خونه شد.

به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر: یه شهروند ونزوئلایی وقتی رئیس جمهور این کشور در تعطیلات آخر هفته در حال مسافرت با اتوبوس بود، یه انبه رو که روی پوست اون در اعتراض به وضعیت بد اقتصادی، جملاتی نوشته شده بود، به سمت ایشون پرتاب کرد.

«نیکولاس مادورا» که در دوران ریاست جمهوری «چاوز» معاون اول اون بود، و پس از ایشون به ریاست جمهوری انتخاب شد، در تلویزیون این کشور با نشون دادن انبه ای که روی اون چیزی نوشته شده بود، خطاب به پرتاب کننده اون گفته «اگه می تونین با من تماس بگیرین.»

رئیس جمهور ونزوئلا هم اینکه قول داده که این میوه رو بخوره. مادورا گفته: «پیام شما رو گرفتم و از اینکه در ونزوئلا با این وسعت خونه ای ندارین بسیار ناراحت شدم. ما واسه شما یه خونه جفت و جور می کنیم.»

این اقدام رئیس جمهور ونزوئلا واکنشایی رو بر انگیختهه، از جمله لطیفهایی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده. بعضی کاربران شبکه های اجتماعی این اقدام مردم عادی پسند مادورا رو مورد نقد قرار دادن و بعضی هم گفتن «اگه با یه انبه می شه از رئیس جمهور یه خونه گرفت، اینبار یه آناناس به سمت اون پرتاب کنین.»

بنا به یافته های ارائه شده از راه لاتینو بارامترو (latino Barametro) – معیاری که هر سال واسه تعیین اندازه رضایت مردم از دموکراسی به کار میره–  اندازه رضایت مندی مردم ونزوئلا از نظام دموکراتیک شون که در اول فعالیت مادرو ۵۹ درصد بود به ۸۲ درصد رسیده.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

noindex خبرگزاری مهر

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *