حذف عادل فردوسی پور از لیست گزارشگران فوتبال برای همیشه

حذف عادل فردوسی پور از لیست گزارشگران فوتبال برای همیشه

حذف عادل فردوسی پور از لیست گزارشگران فوتبال واسه همیشه

 

به گزارش پارسینه درحالی که گروه سازنده نود تمایل داشتن در طول بازی های جام ملت ها به تحلیل بازی های تیم ملی بپردازند و حتی عادل فردوسی پور دوشنبه شبی که آخرین برنامه ۹۰ رو قبل از این توقف ۳ هفته ای روی

 

آنتن برد با اشاره به این نکته که در طول تعطیلات لیگ هم مسابقات تیم ملی رو بررسی می کنه و هم به دستور مسئولان سیما در نشستی با نمایندگان مجلس به تحلیل ماجرای انتقال تیم نفت به اراک رو بررسی می کنه، تاکید کرد که در تعطیلات لیگ شک نداشته باشین برنامه اش روی آنتن می رود اما ظهر دوشنبه بود که اعلام شد نود نه فقط این دوشنبه که در طول جام ملت های آسیا هم روی آنتن نمی رود.

 

فردوسی پور که زمزمه شده بود واسه جام ملت ها به عنوان گزارشگر به بازی ها فرستاده می شه حتی گزارشگر اعزامی به این بازی ها هم نخواد بود و جواد خیابانی این تورنمنت رو واسه صدا و سیما گزارش زنده از محل مسابقات می کنه تا عادل به یه باره شانس هر نوع اظهارنظری درباره تیم ملی رو تا آخر مسابقات از دست بده.

 

اما اینکه به چه دلیل محبوب ترین گزارشگر سیما و پرطرفدارترین برنامه ورزشی سیما از کنداکتور خارج شده نکته ایه که حسین آقازمانی مدیر گروه ورزش شبکه ۳ درباره اش می گوید: « نمی دانم به چه دلیل اینجور سئوالی رو طرح می کنین. لیگ تعطیله و احتیاجی هم نیس که نود هم پخش شه.»

 

اما نود که تنها کارش بررسی بازی های لیگ نیس و همیشه فوتبال ملی یکی از آیتم های اصلی این برنامه بوده. اون در جواب به این سوال هم دلیلی می آورد و می گوید: «ما واسه بازی های جام ملت ها خاص برنامه فوتبال برتر رو مخصوص این بازی ها برنامه ریزی کرده ایم که همون شب و بعد از بازی های تیم ملی، بازی ها رو کارشناسی می کنن و دیگه احتیاجی به برنامه ۹۰ نبود. حالا اگه بعدا زنگ بزنین می توانم سر فرصت واسه تون ماجرا رو تعریف کنم، فعلا در جلسه ای هستم.»

 

گروه سازنده فوتبال برتر همون گروهی هستن که بازی های لیگ رو پوشش میدن. گروهی که اجرای برنامه های شون رو پیمان یوسفی رو دوش داره و جفت و جور کنندگی اش هم رو دوش مهدی هاشمی، مسئول گروه فوتبال داخلی شبکه سوم سیما هستش.

 

هاشمی در این باره می گوید: «ما بازی ها رو با دعوت از کارشناسانی که از بین مربیان تیم های لیگ برتری و سرمربیان سال های قبل تیم ملی هستن بررسی می کنیم. به خاطر این هم بود که شبکه عزمشو جزم کرد بازی های تیم ملی فقط در این خاص برنامه بررسی شن.»

 

و اینطوری، عادل فردوسی پور با تصمیم مدیران شبکه سوم سیما این فرصت رو که بتونه درباره بازی های تیم ملی در برنامه اش سخنی بگه منع می شه. اون که یکشنبه شب گذشته و در جریان بازی های لالیگا، وقتی داشت بازی بارسلونا رو گزارش می کرد چند بار با مقایسه سطح فوتبال ها کنایه هاش رو درباره تیم ملی به زبون آرد. حالا با در نظر گرفتن اینکه بازی های تیم ملی رو هم جواد خیابانی گزارش می کنه شاید تنها تعدادی از بازی های جام ملت ها به عادل برسه و اون بتونه در این فواصل انتقادهایش رو به زبون بیاره

 

جمع آوری: آلامتو

 

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *