جنجالی ترین پرونده شکنجه زن ایرانی در اروپا

جنجالی ترین پرونده شکنجه زن ایرانی در اروپا

newsعامل این اقدام جنون آمیز و جنجالی با ترک خاک آلمان فراری شد تا اینکه با منتشر کردن عکس و خبر جنایت خونین، وقتی به ایران اومد از طرف پلیس دستگیر شد.

روز ۳۰ اکتبر سال ۲۰۱۲ میلادی (نهم آبان سال ۹۱) ماجرای وحشتناکی در آپارتمون کوچیک مادر و دختری ایرونی در محله «شن برگ» برلین اتفاق افتاد.

مردی انتقامجو که یه ماهی از «بنفشه» جدا شده بود به این خونه رفت، دخترک ۱۰ ساله رو در اتاقی با دست و پاهای بسته زندانی کرد بعد زن وحشت زده رو هدف یکی از ترسناک ترین شکنجه ها قرار داد و نه فقط چشمون اون رو کور کرد بلکه اعضای بدن و صورت ایشون رو هدف ضربات چاقو قرار داد و زن رو نیمه جون و خون آلود رها کرده و پا به فرار گذاشت.

«بنفشه» که هنوز می تونست ناله کنه در حالیکه دخترش با شنیدن جیغای ایشون به اغما فرو رفته بود از طرف یه دوچرخه سوار که از پشت پنجره طبقه اول ساختمون ناله های «بنفشه» رو شنیده بود از مرگ حتمی نجات یافت، اما صدمات به وجود اومده بوسیله این انتقامجویی بی رحمانه به اندازه ای زیاد بود که پلیس آلمان در سطح زیادی به تعقیب مرد آشنا به نام «امید» پرداخت.

«امید» با وجود تولد در بغداد به همراه خونواده اش سالها در ایران زندگی کرده، بعد ساکن آلمان شده بود، «امید» خاک آلمان رو ترک کرده و هیچ ردپایی از ایشون در دست نبود، مطبوعات خارجی عکس این مرد فراری و «بنفشه» رو انتشار دادن و گروه ترجمه شوک روزنامه ایران هم روز ۲۱ آبان ماه همون سال جزییات سرنوشت زن ایرونی با عکس «امید» رو در سطح ایران منتشر کرد.

هیچکی نمی دونست مجرم فراری در کجای جهان زندگی زیرزمینی داره و هنوز هیچ شکایتی در دستگاه قضایی ایران و پیش پلیس انجام نشده بود تا اینکه یه مرد از آشنایان «امید» که جزییات حادثه رو در شوک روزنامه ایران خونده بود با پلیس آگاهی تهران تماس گرفت و ادعا کرد «امید» از ترکیه به ایران اومده و بعد از چند روز که در ارومیه بود سوار بر اتوبوس راهی تهران شده.

همین کافی بود تا پلیس آگاهی پایتخت با دستور بازپرس سپیدنامه از شعبه ۱۰ دادسرای امور جنایی تهران وارد عمل شده و «امید» که سوار بر اتوبوس با خیالی راحت میخواس به تهران رفته و پیش بستگانش باشه، ساعت چهار عصر ۲۶ آبان ماه سال ۹۱ دستگیر شد.

«امید» که از سرعت عمل پلیس تعجب کرده بود در بازجوییا به افسر پرونده گفت: «بنفشه» همسرمه، وقتی رفتاراش تغییر کرد و خواست جدا شیم احساس کردم پای مردی در میونه به خاطر همین عزممو جزم کردم از ایشون انتقام بگیرم و دست به این کار زدم و بعد فرار کردم.

با دستور بازپرس سپیدنامه، مجرم فراری در خاک آلمان روونه زندان شد و تحقیقات ادامه پیدا کرد تا پرونده به مرحله ارسال قرار مجرمیت رسید.

بازپرس جنایی تهران واسه اینکه عمق حادثه مشخص شده و صدمات «بنفشه» با معاینه در پزشکی قانونی تهران تحت موشکافی علمی و کارشناسی قرار میگیره تا اندازه و چگونگی مجازات مشخص شه، تو یه حرکت برون مرزی این زن رو به خاک ایران احضار کرد.

پس گزارش، یه مقام آگاه گفته «بنفشه» در تماس با دادسرا و پلیس عنوان داشته حاضره به ایران بیاد و خواهان بیشترین مجازات واسه عامل حمله وحشت آور شده.

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *