تاچسی با طرح اشتراک ماهانه به دنبال کاهش هزینه سفر برای کاربران است

تاچسی با طرح اشتراک ماهانه به دنبال کاهش هزینه سفر برای کاربران است

تاکسی اینترنتی «تاچسی» تصمیم داره مدل جدیدی از خدمات رو به صورت اشتراک ماهانه در اختیار کاربران خود بذاره. «احسان صفار خراسانی»، رییس هیات مدیره تاچسی در گفتگو با سایت ما، در مورد سرویس جدید گفت: «کاربران در این طرح میتونن با مشخص کردن مقصدهای طلایی و پرداخت مبلغی ناچیز، به شکل نامحدود به مدت یه ماه بدون پرداخت هزینه در بین این مقاصد رفت و اومد کنن.»

اون اشاره می کنه که جهت به کار گیری طرح، کاربران باید در صفحه جشنواره یلدایی وارد شن و پس از انتخاب مقصدهای طلایی خود، تاچسی با به کار گیری کلان داده های خود یه بسته عجیب به اونا ارائه می کنه: «با به کار گیری این بسته، کاربران در هزینه رفت و اومد ماهیانه خود صرفه جویی چشم گیری دارن و به مدت یه ماه نیاز به پرداختی واسه رفت و اومد خود ندارن.»

تاچسی اعلام کرده که در مرحله اول، مسافرایی قادر به به کار گیری این طرح هستن که دست کم ۵۰ امتیاز تاچسی داشته باشن؛ امتیازی که با داشتن بین ۵ الی ۷ سفر قبلی، قابل دریافت هستش.

رییس هیات مدیره تاچسی خبر میده که اجرای طرح اشتراک ماهیانه، از ماه ها قبل به وسیله تیم پیشرفت و بخش عملیات تاچسی برنامه ریزی شده. اون در جواب به این سوال که تاچسی چیجوری وجود خودرو واسه انجام سفرهای نامحدود رو تامین می کنه، به توانایی دیگه این تاکسی اینترنتی یعنی رزرو واسه روز و ساعت خاص اشاره می کنه:

«ما از مهرماه سال جاری امکان رزرو سرویس واسه ساعت مشخص رو فعال کردیم که با به کار گیری این امکان، ارسال خودرو واسه مسافران رو تضمین می کنیم. پس با به کار گیری امکان رزرو کاربران می تونن بدون نگرانی در ساعاتی که احتمال کمبود خودرو یا نبود قبولی درخواست در مناطق پر ترافیک رو میدن، سفر خود رو در زمان دلخواه رزرو کنن.»

صفار خراسانی اشاره می کنه که کاربر در طرح اشتراک ماهانه، هزینه ناچیزی پرداخت می کنه تا بتونه به شکل نامحدود در مسیرهای خاص از تاچسی استفاده کنه اما از طرف دیگه درآمد رانندگان تحت تاثیر قرار نمی گیره و هزینه سفرهای رایگان به وسیله تاچسی به رانندگان پرداخت می شه.

اون پیش بینی می کنه که به دلیل کاهش هزینه های ماهیانه، کاربران استقبال بالایی از سرویس جدید داشته باشن:

«تاچسی در حال معرفی یه مدل جدید به کار گیری سیستم به مسافران خوده و شک نداشته باشین این طرح هزینه های زیادی رو واسه تاچسی داره. 
این طرح یه مدل منحصر بفرد واسه مشتریاس که شک نداشته باشین هزینه ماهیانه تعداد خیلی از مسافران رو به شکل زیادی کم می کنه و ما این هفته با دقت تلاش می کنیم تا مسافران بیشتری قادر به به کار گیری اون باشن.»

رییس هیات مدیره تاچسی تاکید داره که این شرکت هدفی خلاقانه رو در بین تاکسیای اینترنتی فعال در کشور در پیش گرفته. اون در همین رابطه به یکی از تواناییای خلاقانه دیگری که تازگیاً به تاچسی اضافه شده بود اشاره می کنه و میگه:

«قبل از اینم تاچسی امکان سفر ترجیهی راننده رو فعال کرده بود. این ویژگی، به راننده اجازه میده تا در راه برگشت به خونه یا هنگام رفتن به محل کار، مقصد دلخواه خود رو به سیستم اعلام کنه تا سفرهایی در همون راه رو دریافت کنه. شنیده ام به تازگی رقبا هم تلاش دارن این امکان رو به اپلیکیشن راننده خود اضافه کنن

اون میگه طرح جدید تاچسی در تموم شهرهایی که این تاکسی آنلاین فعاله، قابل استفاده میشه. جشنواره بزرگ یلدایی تاچسی در روز پنج شنبه ۲۹ آذر ساعت ۱۲ شروع می شه. همه کاربران میتونن با مراجعه به اطلاعات خود رو جهت به کار گیری طرح کامل کنن.

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *