با عادات افراد بسیار مقاوم آشنا شوید

با عادات افراد بسیار مقاوم آشنا شوید

اگه فکر می کنین افراد موفق هیچوقت نا امید یا دلسرد نمی شن اشتباه می کنین. اونا واسه رهایی و رفع این وضع راهکارهایی دارن. اگه شمام می خواین مقاوم باشین و سختیای روزگار از راه دورتون نکنه این راهکارها رو به کار ببندین:

  • هدف تون رو مشخص کنین

هدف تون رو خوب بشناسین. هدفگذاری مانند جریان برق می مونه. بدون اون نمی دونین به کجا می رید. بدون مشخص کردن هدف واسه برداشتن هر قدم مجبور میشین زمان زیادی رو واسه هدف شناسی اختصاص بدین و این کار باعث پریشونی و گیجی و هدر رفتن زمان تون می شه.

  • دلیل هدف تون رو مشخص کنین

با یادآوری همیشگی دلیل هدف تون، انگیزه ادامه راه رو به خود می دید.

  • به خود باور داشته باشین

ممکنه در راه رسیدن به اهداف تون تنها باشین از این رو لازمه به خود و تواناییای تون ایمان قلبی داشته باشین. با عبادت، دوستی با افراد مثبت اندیش، یادآور شدن سختیا و مشکلاتی که کشیده و گذرونده اید تا به اینجا رسیدین و اینکه شکست انتخاب شما نیس بلکه اتفاق میفته می تونین اعتماد به نفس تون رو بالا ببرین.

  • منعطف باشین

یکی از مهم ترین حولوحوش پیشرفت انعطافه. اگه بتونین به هنگام اتفاق افتادن اتفاقای غیر منتظره با شرایط کنار اومده و بهترین راه حل رو واسه شرایط موجود پیدا کنین آدم مقاومی میشین.

این را هم حتما بخوانید :   نگاهی به بازی Gears POP؛ بر باد رفته

اکهارت تولی:

«قبول کن بعد عمل کن. طوری شرایط پیش اومده رو قبول کن که گویی انتخاب خودت بوده. همیشه با اون کنار بیا تا اینکه مخالفت کنین.»

  • با افراد قوی دوستی کنین

با آدمایی دوستی کنین که همیشه در رسیدن به هدف تون شما رو هل میدن. آدمایی که به شما و تواناییای تون ایمان دارن و می دونن چی می تونه محرک تون باشه.

  • بر کارتون تمرکز داشته باشین

وقتی که هدفی رو واسه خود تعیین می کنین، چشم تون رو به دیگر موقعیتا ببندین. اگه مراحل هدفگذاری رو خوب انجام داده باشین حتما موقعیتای دیگه خوب هدف والای تون نیستن. پس وسوسه نشید و بر مسیرتون باقی بمونین.

  • ساختار رو نگه دارین

اگه برنامه ای واسه هدف تون نداشته باشین اولویت تون اولین کاریه که به وسیله تلفن یا ایمیل به شما داده می شه. با این شرایط به سختی به هدف تون می رسین. پس در هر شرایطی کارایی رو انجام بدین که به هدف تون نزدیک تون می کنن تا حواس پرتیای تون کمتر شده و کارا رو کمتر به تعویق بندازین.

  • پیشرفت کنین

هر قدمی رو که برمی دارین شما رو به هدف تون نزدیک تر می کنه حتی اگه این حس به شما داده نشه. فقط لازمه پیشرفت اینه که واسه هدف تون برنامه ریزی کرده باشین که قبل از این مقالات مناسبی در این باره در سایت ما نوشته شده.

این را هم حتما بخوانید :   تست و بررسی هاوال H2؛ مشخصات فنی، آپشن‌ها، قیمت و شرایط فروش

  • استراحت کنین

وسعت متنوعی از هرچه که حس خوبی به شما میده یادداشت کنین و در زمانای استراحتی که واسه خود قرار می دید از اونا استفاده کنین. هر فردی طوری استراحت می کنه. یکی با خوندن کتاب، دیگری با رفتن به پیست کارتینگ. این به شما ربط داره.

آخرین راه حل اینه که از غیبت و تراژدیا به دور باشین. این سخنان یا اتفاقات هیچوقت به رسیدن به هدف تون کمکی نمی کنن. پس تا می تونین از اونا دوری کنین.

علائم موفقیت کدوما هستن؟

با این سه نکته بهره وری تون رو زیاد کنین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *