حقیقت پشت عکس‌های اینستاگرامی!

حقیقت پشت عکس‌های اینستاگرامی!

حساب کاربری ما در اینستاگرام بجای اینکه واقعیت رو نشون بده، بیان کننده لحظاتیه که آرزوی اونو داریم. بعضی وقتا با دیدن عکس تفریحات، غذاها و امکانات بقیه حسرت می خوریم ولی همه اون عکسا واقعی هستن؟

​به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر: «یه عکس بگیرین، یه فیلتر انتخاب کنین و بگزارید در خاطره هاتون»این تموم فرایندیه که شما واسه فعالیت در اینستاگرام به اون نیاز دارین.

شما با این نرم افزار می تونین عکس بگیرین و خیلی راحت اونو در در شبکه های اجتماعی منتشر کنین. اینستاگرام شبکه اجتماعیه که در اون کاربران عکسا و فیلمای خود رو به اشتراک می گزارند یا بهتر بگیم تجربه هاشون رو از این روش به همدیگه نشون میدن.اینستاگرام مکانی واسه گشتن در بین تصاویر خیره کننده و آشنایی با دیگرونه.

شاید شما با ورود به اینستاگرام و دیدن تصاویر بقیه کمی از داشتن لباسای معمولی یا وسایل کهنه خود سرخرده شید و احساس بدی به شما دست بده. ولی یه عکاس تایلندی این موضوع رو به شما اثبات می کنه که «تصاویر اینستاگرام از واقعیت زندگی کاربران زیباتره.» واقعیت اینه که هیچی مانند دیدن تصویر کتابخونه مرتب یا میز صبحونه زیبای یه شخص که با فیلترهای رنگی قشنگتر شده، شما رو نسبت به خودتون نا امید نمی کنه.

ایسنتاگرام

اینستاگرام محیطی واسه رقابت عکاسان آماتوره. یکی دیگه از دلایل جذابیت این نرم افزار ایجاد فیلترهای رنگی و افکت هاییه که شما می تونین روی عکس هاتون بگزارید. این ویژگی اینستاگرام به شما این امکان رو میده که قبل از فرستان، عکسای خود رو باحال تر کنین.

اینستاگرام نرم افزاریه که در اون کاربران از راه فرستادن عکس، فیلم، خاطره لحظات خوش زندگی خود رو با همدیگه به اشتراک می ذارن. اما این فضای مجازی تا چقدر قابل اطمینانه؟ چقدر میشه عکسای افراد در این محیط رو باور کرد؟ مسلمه هیچ کاربری بدبختیای زندگی خود رو در اینستاگرام به اشتراک نمی ذاره. هویت ما در اینستاگرام تا حد زیادی اون چیزی که هستیم فاصله داره، بلکه حساب کاربری ما در اینستاگرام اون چیزیه که دوست داریم باشیم. بعضی وقتا با دیدن عکسای بقیه که از تفریحات، غذاها و امکانات اونا گرفته شده حسرت می خوریم اما همه اون عکسا با واقعی هستن؟

ایسنتاگرام

مربع اینستاگرام قاب لحظات شیرین زندگی افراده، چیزی که شاید به دور از واقعیت باشه. شاید زندگی با فیلترای رنگی اینستاگرام قشنگرتر به نظر بیان اما فقط به نظر میان!

همیشه یادتون باشه که اون چیزی که در اینستاگرام می بینین زندگی واقعی افراد نیس. «چامپو باریتون» عکاس تایلندی با عکسایی که در صفحه خود به نمایش گذاشته خوب این حقیقت رو به ما نشون میده.

این عکس که از محیط منظم کاری این شخص گرفته شده تنها گوشه ای از شخصیت بی نظم اونه. بهتره اعتراف کنین که شمام از تخت خود به عنوان کمد لباس یا میز کار استفاده می کنین!

ایسنتاگرام

این عکاس تایلندی به ما نشون میده که اینستاگرام اونطور که به نظر می رسه نیس. اون میگه: «من فقط می خواستم غذاهای دیگه رو کنار میز بذارم تا از این سبزیجات یه عکس بگیرم.»

ایسنتاگرام

پشت بام مکان خطرناکی واسه عکس گرفتنه.هر کسی که می خواد عکسی در پشت بام بگیره باید کمی خطر رو به جون بخره. هرچند این تموم واقعیت نیس.

ایسنتاگرام

مژده جمالزاده؛ در لیست زیباترین زنان جهان + عکس

شبنم مقدمی در اینستاگرامش از آبراهام لینکلن نوشت!

خبرگزاری مهر عکس اینستاگرام

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *