حرکت شیث و نصرتی زیر سایه جنجال چوکای تالش + فیلم

حرکت شیث و نصرتی زیر سایه جنجال چوکای تالش + فیلم

هنوز یه هفته از حرکت شیث رضایی و محمد نصرتی و هیاهویی که در رسانه های جهان بر سر اون به راه افتاد نگذشته که بازیکنان و مربیان چوکای تالش سوژه ای جذاب دیگری واسه اونا جفت و جور کردن.

بیشتر روزنامهای انگلیسی در سایت خود یه فایل ویدیویی منتشر کردن و نوشتند: اگه فکر می کنین در لیگای انگلیس با داوران بد رفتاری می شه نگاهی به این فیلم بندازید و ببینین یه تیم ایرونی با این مرد مشکی پوش نگون بخت چیجوری رفتار می کنه؟’

وقتی که روی فایل ویدیویی کلیک می کنین می بینین اول یه بازیکن و بعد بقیه بازیکنان و مربیان تیم چوکای تالش بر سر داور می ریزن و اون رو شدیدا کتک میزنن. داور رو در زمین دنبال می کنن ولی آخرسر اون در حلقه محاصره بازیکنان و مربیان گرفتار می شه و قبل از اینکه ماموران انتظامی خود رو به محل حادثه برسانند‘ شدیدا از طرف بازیکنان و مربیان و هواداران چوکا کتک می خوره.

روزنامه دیلی میل در این با ره نوشت: در لیگ برتر انگلیس بدترین رفتاری که داوران مجبورند تحمل کنن محاصره بوسیله بازیکنان و اعتراض شفاهی آنانه و یا اینکه داور رو هل بدن.

این روزنامه اضافه کرد: این کار اصلا با کاری که در ایران انجام شد قابل قیاس نیس.

روزنامه مترو هم نوشت: فوتبال ایران دو هفته بدی رو سپری کرده. پس از حرکت بیریخت دو بازیکن پرسپولیس در بازی با داماش در دسته پایین تر فوتبال ایران تیمای چوکای تالش و شهرداری دزفول به مصاف هم رفتن.

این روزنامه در توضیح ماجرا نوشت: این بازی در دقایق پایانی و به خاطر اینکه داور کارت زرد دوم رو به بازیکن چوکا نشون داد به جنجال کشیده شد. اول بازیکنی که کارت زرد دوم رو دریافت می کنه، کارت رو به صورت داور می زنه، بعد از اون یکی از مربیان چوکا کنترل خود رو از دست میده و دیوونه وار به سمت داور حمله ور می شه.

مترو اضافه کرد: به دنبال این حرکت تعدادی از بازیکنان و تماشاگران چوکا هم وارد معرکه می شن و داور رو به محاصره خود در میارن. اونا قبل اینکه نیروهای انتظامی و ماموران تامین امنیت ورزشگاه برسن داور رو حسابی کتک میزنن’.

این گزارش این جوری تموم میشه: ‘بعضی وقتا در فوتبال ایرلند یا انگلیس تماشاگر برخورد بازیکنان با داوران هستیم، ولی این درگیریا قابل مقایسه با چیزی نیس که در فوتبال ایران اتفاق افتاده’.

شبکه خبری ان بی سی هم در بخش ورزش خود گزارش داد: ایرانیا با بعضی شوخیا مشکل دارن. ولی با حمله به زمین بازی و له کردن داوری که از تصمیم اون خوششون نمیاد ؛ مشکلی ندارن.

سایت هافینگتون پست هم توضیح مفصلی از این ماجرا نوشته و ادعا کرده: داوری فوتبال مخصوصا در خارج از انگلیس یکی از خطرناک ترین شغلای ورزشیه.

 

دانلود با فرمت 3gp دانلود فیلم درگیری در بازی چوکای تالش | حجم : ۳ مگابایت

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *