حرکت تعادلی باورنکردنی با تخم مرغ +عکس

حرکت تعادلی باورنکردنی با تخم مرغ +عکس

تخم مرغ یکی از شکننده ترین موادیه که در دنیا هست و با کوچیکترین ضربه ای می شکنه هم اینکه به خاطر شکل عجیب بدنه اش تعادل خاصی نداره و خیلی راحت به طرف پهلو میفته و شروع به غلتیدن می کنه. یکی از باحال ترین کارایی که میشه با این ماده کرد حفظ تعادل اون در شرایط بسیار عجیبه.

“سو جونگو” یکی از رکورددارن گینس اونم از نوع بسیار خاصه. این مرد رکوردی داره که شاید هیچکی نتونه به این زودیا اونو نابود کنه. سو می تونه تخم مرغا رو روی عجیب ترین چیزها به صورت ثابت نگاه داره. حفظ تعادل تخم مرغ اونم روی سوزن حرفه اصلی این مرده.

این مرد چینی که در شهر چانگشا زندگی می کنه هر ماده رو از تخم شتر مرغ تا کوچیکترین تخم مرغا روی نازک ترین وسایل مانند سر سوزن نگه می داره. اون خودشو استاد این حرفه می دونه و باور داره در دنیا هیشکی دیگه وجود نداره که بتونه این کار رو بکنه.

اون به مدت ۶ ساله این کار رو شروع کرده و حالا تنها ۱۰ ثانیه واسه اون زمان لازمه تا تخم مرغ رو روی سوزن متعادل نگه داره. این زمان به نظر واسه ثبت رکورد زیاده اما باورنکردنی و خیلی مهمه.اون میگه: حتی در سفرهای درون شهری با تاکسی و اتوبوس هم تخم مرغا به همراه من هستن.

Cui-Juguo3

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *