ارائه توکن رسمی یوونتوس به طرفداران

ارائه توکن رسمی یوونتوس به طرفداران

یوونتوس و خیلی از باشگاه های معروف می خوان با همکاری شرکت های بلاک چین، توکن مخصوصی به هواداران خود ارائه بدن تا رابطه بیشتری با اون ها داشته باشن. تا همین چند وقت دیگه که خیلی هم دور نیست توکن رسمی یوونتوس به طرفداران ارائه می شه.

یوونتوس، قهرمون ایتالیایی فوتبال سری A به عنوان یکی از بهترین باشگاه های فوتبال اروپا شناخته می شه و حال همکاری خود رو با یه شرکت بلاک چین به منظور ارائه ی توکن رسمی طرفداران یوونتوس اعلام کرده.

این توکن به عنوان بخشی از یه همکاری هدف دار و چندساله با پلتفرم Socios.com ارائه شده که هدف اون، ایجاد رابطه بیشتر با بیشتر از ۳۴۰ میلیون طرفدار جهانی این باشگاه و ایجاد تجربه ای بهتر واسه اون ها هستش.

فریم ورک توکن طرفداران یوونتوس

به گفته باشگاه Juventus، توکن ها از راه طرحی به نام ارائه ی توکن هواداران (FTO) در سه ماهه ی اول سال ۲۰۱۹ به طور آزمایشی به عموم عرضه می شن.

دارندگان توکن به رأی گیری اختصاصی موبایل و پلتفرم نظرسنجی دسترسی دارن که واسه شنیده شدن نظر هواداران استفاده می شه و این باعث می شه هواداران یوونتوس رابطه بهتری با باشگاه مورد علاقه ی خود داشته باشن.

جورجیو ریچی، مدیر مالی باشگاه یوونتوس گفته:

یوونتوس از شروع همکاری با Socios.com بسیار خوشحاله. ما در باشگاه نسبت به نوآوری و تکنولوژی جدید بسیار با احتیاط عمل می کنیم و معتقدیم با همکاری Socios.com می تونیم فرصت های جدیدی به طرفداران فوتبال در سراسر جهان ارائه بدیم تا رابطه بیشتری با باشگاه مورد علاقه ی خود داشته باشن.

توکن رسمی یوونتوس فقط از سایت Socios.com قابل خریداریه و با توکن بومی پلتفرم شرکت یعنی CHZ$ قابل مبادله هستش.

الکساندر دریفوس، بنیان گذار و مدیرعامل Socios.com اعلام کرده که پروژه ی توکن رسمی یوونتوس، نقطه ی شروعی واسه ارائه ی پیشنهادهای مشابه بوسیله بقیه باشگاه های فوتبال دنیاس که می خوان تجربه ی بهتری واسه طرفداران خود رقم بزنن. اون گفته:

هدف بلندمدت ما اینه که بیشتر از ۵۰ باشگاه ورزشی رو با خودمون همراه کنیم و با امید به اینکه بتونیم در چند سال آینده ۳۰۰ میلیون دلار به اقتصاد ورزش تزریق کنیم.

ما با نام های شناخته شده در فوتبال شروع کردیم و هدفمون اینه که بزرگترین جامعه ی جهانی فوتبال رو واسه طرفداران بسازیم و نشون بدیم فناوری بلاک چین و ارز رمزنگاری شده، تکنولوژی قابل اعتمادیه.

قبل از این CCN هم گزارش داده بود باشگاه لیورپول همکاری خود رو با TigerWit، اپلیکیشن معاملات بر اساس بلاک چین اعلام کرده.

خیلی از باشگاه های معروف اروپایی مانند Newcastle United ،Wolverhampton Wanderers ،Paris Saint Germain ،Cardiff City و Tottenham Hostpur هم نسبت به داشتن توکن های مخصوص علاقه نشون داده و با پلتفرم های Cryptocurrency و بلاک چین قرارداد همکاری امضا کرده ان.

CCN هم اینکه در مردادماه گزارش داد اتحادیه ی فوتبال اروپا (UEFA)، بلیت بازی سوپر جام بین دو تیم رئال مادرید و اتلتیکو مادرید رو با سیستم بر اساس بلاک چین و با موفقیت به فروش رسونده.

منبع: zoomit.ir

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *