از دوران طلایی سبک Rail Shooter سالها گذشته؛ روزگاری که شلیک به تبهکاران در سکانسای از پیش رندر شده Virtua Cop، بالاترین درجه لذت گیمری ما بود و هنوز شوترهای اول شخص بدون محدودیت پا به میدون بازیا نگذاشته بودن. اما نباید یه نکته رو از یاد ببرم: تاریخ دوباره تکرار می شه.

پلتفرم موبایل به عنوان زادگاه بازیایی مثل Enemy Strike و Zombie Combat، تونسته دوباره  این سبک قدیمی رو زنده کنه و حالا نوبت به پیشرفت دهندگان ایرونی رسیده که در این حرکت نقش داشته باشن.

"پلیس جوون" جدیدترین محصول استودیوی TBM Games یه شوتر ریلیه که در اون باید در نقش یه پلیس وظیفه شناس، به جنگ با تبهکارانی برید که امنیت رو از مردم بی گناه شهر گرفتن.

در ادامه با سایت ما همراه باشین. 

بذارین از همین اول در مورد مهم ترین نکته پلیس جوون صحبت کنیم: گرافیک. اصلا احتیاجی به توصیف نیس؛ اسکرین شاتا جزئیات گرافیکی بسیار خوب بازی رو فریاد میزنن. انیمیشنا نرم و روانند و مراحل بسیار جور واجور؛ از پاکسازی تبهکاران تو یه ایستگاه مترو گرفته تا تعقیب رؤسای باندهای مواد مخدر در بزرگراه.

در ۲۰۰ مرحله کوتاه پلیس جوون باید تو یه وقتی محدود، تموم تبهکاران رو از بین ببرین. مثل تموم ریل شوترهای دیگه، در این بازی هم شما تو یه نقطه ثابت وایس تادید و کارتون هدفگیری و شلیک به دشمنانیه که از در و دیوار به سمتتون حمله می کنن.

دشمنان در هر صحنه پرتعدادند، و در درجه سختی "کارکشته" با شلیکای پشت سر هم امانتان رو می برن، اما دست شمام خیلی خالی نیس. می تونین پشت اشیا سنگر بگیرین، زمان رو آهسته کنین یا واسه نابود کردن تموم اونا درخواست حمله هوایی بدین.

با کشتن سریع و شلیکای دقیق تر، پول بیشتری در هر مرحله بدست میاد که می تونین خرج خرید اسلحه، جلیقه ضد گلوله و ارتقای مهارت هاتون کنین. حالا خوبیش اینه در بازی چیزی به اسم پرداخت درون برنامه ای واسه خرید این آیتما نمی ببینن. یه بار پرداخت هزینه واسه خرید بازی کافیه تا از شر تبلیغات و آیتمای پولی خلاص شید.

نشونه گیری با وجود گزینه تنظیم حساسیت در پلیس جوون کار ساده ایست، اما HUD شلوغ بازی با آیتمای درشتش می تونه تمرکز شما رو واسه این کار به هم بزنه. تقریبا ۵۰% صفحه به آیکنای شلیک و زمان و چیزای دیگه اختصاص داده شده، اگه آیکنایی با یه سوم اندازه فعلی هم مشکلی در روند بازی ایجاد نمی کردن. با امید به اینکه با عرضه یه بروزرسانی تماشاگر رفع این مشکل در پلیس جوون باشیم. (این مشکل با عرضه نسخه ۱٫۲۲ بازی مرتفع گردید)

نکته باحال و تشویق برانگیز در مورد پلیس جوون حجم بسیار مناسب بازیست، طوری که پس از نصب دیتا در آخر ۵۰ مگابایت از حافظه رو اشغال می کنه. این حجم کم و وجود تنظیمات گرافیکی در بازی باعث شده تا بتونین اونو در طیف بزرگی از گجتای اندرویدی امتحان کنین.

پلیس جوون با گرافیک بسیار خوب، حجم کم و گیم پلی طولانی جز استانداردترین بازیای ایرانیست که تا الان به پلتفرم اندروید پا گذاشته. بازی رو می تونین با قیمت ۲۰۰۰ تومن از کافه بازار بخرین و مطمئن باشین که ابدا واسه پرداخت این هزینه پشیمون نمی شین.

در آخر شما رو به تماشای ویدئوی ارسالی تیم پیشرفت دهنده واسه سایت ما دعوت می کنیم:

بروزرسانی: تیم TBM Games با بروزرسانی بازی به نسخه ۱٫۲۲، مشکل اشغال فضای زیاد به وسیله HUD رو با اضافه کردن تنظیمات دستی واسه ابعاد آیکنا مرتفع کرده تا بتونین از بازی لذت بیشتری ببرین. نسخه بروز و اصلاح شده رو می تونین همین حالا از کافه بازار دریافت کنین.

پلیس جوون

  • پلیس جوون
  • قیمت: ۲۰۰۰ تومن
  • سازنده: استودیو TBM Games
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲۴٫۱ مگابایت

دانلود