دستگاه های نظافتی قابل استفاده در یک کارخانه

دستگاه های نظافتی قابل استفاده در یک کارخانه

در یک کارخانه برای نظافت سطوح مختلف و حتی تجهیزات و دستگاه ها از دستگاه هایی مخصوص نظافت و شستشوی صنعتی استفاده می شود. در اینجا چند نمونه از دستگاه های نظافتی بیان شده است.

 

دستگاه های اسکرابر صنعتی یا زمین شور صنعتی در ابعاد و مدل های متنوعی طراحی و روانه بازار شده اند و همین امر موجب گشته که بتوان در بسیاری از محیط های مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی، درمانی، ورزشی، صنعتی و … از دستگاه اسکرابر صنعتی جهت نظافت و شستشوی سطح زمین با هر جنس و نوعی از کف پوش استفاده نمود. امکان دارد در یک محیط به دلیل تراکم وسایل و تجهیزات قدرت مانور محیط پایین باشد و یا یک محیط فراخ و گسترده باشد، برای همه این فضاها با هر قدرت مانور و وسعتی به جهت تنوع در محصولات ارائه شده، می توان از دستگاه اسکرابر صنعتی بهره مند شد. بهره گیری از دستگاه کف شور صنعتی مزیت های فراوانی به همراه دارد که از جمله آن می توان به افزایش سرعت شستشو، کاهش هزینه های مربوط به نظافت، افزایش قابل توجه کیفیت شستشو، کاهش مصرف آب، سازگاری با محیط زیست به دلیل کاهش مصرف مواد شوینده و …. اشاره کرد. به علاوه این دستگاه های اسکرابر صنعتی از کاربری آسان برخوردار هستند و عموم کاربران قادر به استفاده از آن خواهند بود.

 

دستگاه اسکرابر برای شستشوی سطوح کف در محیط های مختلف به ویژه کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت اسکرابر تاثیر پذیرفته از عوامل بسیاری است که باید در هنگام خرید اسکرابر به آن ها توجه نمود. اسکرابر دستگاهی است که به منظور شستشوی مؤثر و با کیفیت سطوح کف طراحی و تولید گردیده و در محیط های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار مکانیزه نسبت به شیوه های دستی از صرفه اقتصادی و کیفیت بالاتری برخوردار بوده و همین امر بیش از پیش بر محبوبیت اسکرابر یا کفشوی صنعتی در صنایع و مشاغل گوناگون افزوده است. بنابراین قیمت اسکرابر هرچه که باشد پس از مدتی با کاهش سایر هزینه ها جبران خواهد شد. در کنار آن افزایش سرعت شستشو، کاهش مصرف آب و مواد شوینده، افزایش بهره وری نیروهای انسانی، افزایش بهداشت و ایمنی محیط کار و … از دیگر مزیت های منحصر دستگاه زمین شوی صنعتی به شمار می آید. در هنگام خرید اسکرابر صنعتی و سایر تجهیزات نظافت صنعتی شاید در ابتدا قیمت اسکرابر بالا به نظر برسد، اما با بررسی ویژگی ها و مزایای آن در خواهیم یافت که در طولانی مدت به میزان قابل توجهی از هزینه های فعالیت های نظافتی کاسته می شود.

 

مدل های متفاوت واتر جت صنعتی یا کارواش صنعتی وجود دارد که در محیط های مختلفی برای شستشوی سطوح و تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرند. تامین انرژی واترجت صنعتی می تواند به صورت برقی یا بنزینی و یا دیزلی باشد. واترجت برقی بر اساس فشار کاری به سه گروه تقسیم می شود. دسته اول واترجت برقی نیمه فشار قوی هستند که فشار کاری آنها کمتر از 250 بار است. این دستگاه های واترجت برقی به منظور انجام عملیات های شستشوی در رده های خانگی و صنعتی طراحی و تولید می شوند. دستگاه های کارواش خانگی در این رده قرار دارند و در عملیاتی نظیر شستشوی خودرو و ماشین آلات صنعتی قابل کاربرد می باشند. دسته دوم از دستگاه های واترجت‌ برقی ، مدل های فشار قوی هستند که حداکثر فشار کاری آنها بین 250 تا 1000 بار می باشد. این رده از شوینده های فشار قوی، دستگاه کارواش صنعتی نیز نامیده می شوند و به منظور انجام عملیات سنگین صنعتی استفاده می شوند.ل

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *