خانواده ۱۴ نفره سارقین جیب بر دستگیر شدند

خانواده ۱۴ نفره سارقین جیب بر دستگیر شدند
خونواده ۱۴ نفره فیوج که با تشکیل باندی مبادرت به جیب بری می کردن در عملیات همزمان کارآگاهان پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شدن.

به گزارش آلامتو به نقل از مهر، پس از وصول اخبار و شکایتهای مشابه در مورد وقوع سرقتهای مشابه جیب بری در سطح شهر تهران مخصوصا در ایستگاههای اتوبوس BRT و مترو شهر تهران، شناسایی و دستگیری این گروه از سارقین در دستور کار اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

با شروع اقدامات پلیسی، کارآگاهان فهمیدن که بیشتر این سرقتها از طرف گروهی از سارقین حرفه ای و سابقه دار طایفه فیوج و به شکل گروه های ۲ ، ۳ و یا چهار نفره انجام می شه که طی اون ، سارقین در مناطق پرتردد سطح شهر تهران مخصوصا در مراکز تجاری و اقتصادی و هم اینکه زیارتی مبادرت به سرقت می کنن.

با به کار گیری اطلاعات به دست اومده و انجام دیگه اقدامات پلیسی ، ۱۴ عضو یه گروه از طایفه فیوج که همه دارای نسبتای نزدیک خانوادگی و فامیلی با همدیگه هستن به عنوان سارقین جیب بر ایستگاه های اتوبوس BRT ، مترو و… مورد شناسایی قرار گرفتن. آخرسر با شناسایی همه اعضای گروه ، مخفیگاهای همه اونا در منطقه فداییان اسلام شناسایی و طی چند عملیات همزمان، هر ۱۴ نفر اونا ۲۴ فروردین دستگیر و به اداره هفدهم پلیس آگاهی منتقل شدن.

متهمان که همه دارای سوابق زیاد دستگیری به اتهام ارتکاب جور واجور سرقت مخصوصا جیب بری در پایگاه های نه گانه پلیس آگاهی تهران بزرگ هستن ، پس از دستگیری به ده ها فقره سرقت به روش جیب بری در ایستگاه مترو، ایستگاههای اتوبوس، مراکز اقتصادی مخصوصا در محدوده بازار و هم اینکه اماکن زیارتی و سرقت گوشیای گوشی موبایل ، وجه نقد و کیف پول مالباختگان اعتراف کردن .

سرهنگ کارآگاه محمد اشراقی معاون مقابله با سرقتهای خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ، در ادامه اعلام این خبر گفت: با در نظر گرفتن سوابق زیاد متهمان در ارتکاب جرایم جور واجور ، اعترافات اولیه در مورد تعدد سرقتها ، احتمال افزایش جرایم اجرایی و به خاطر شناسایی مالباختگان، دستور انتشار تصویر بدون پوشش هر چارده متهم از طرف قاضی بخشیده، بازپرس شعبه اول دادسرای ناحیه ۱۶ تهران ، صادر شده. بخاطر این از تموم شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصاویر متهمان شدن دعوت می شه تا واسه پیگیری شکایت خود به اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابون وحدت اسلامی مراجعه کنن. هم اینکه از شهروندان که از جرایم اجرایی متهمان اطلاعاتی در اختیار دارن درخواست می شه تا هرگونه اطلاعات خود رو از راه شماره تمای ۵۱۰۵۵۳۹۱ در اختیار کاراگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ بذارن.

1 سارقین جیب تهران 3 سارقین جیب تهران 5 سارقین جیب تهران 7 سارقین جیب تهران 9 سارقین جیب تهران سارقین جیب تهران 12 13 سارقین جیب تهران

 

 

پسری که واسه دفاع از دختر جوون به قتل رسید

قاتل “آتیلا کوچولو” پای چوبه دار

noindex

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *