پدر یه خونواده آمریکایی عاشق مارها است و اجازه می دهد تا بچه هاش، بر خلاف چند بار آسیب دیدن با مار پیتون خونگی بازی کنن.

به گزارش آلامتو به نقل از فرادید، اریک لوبلانک اصرار می کنه که همیشه حواسش به بچه هاش هست و هم اینکه عقیده داره که بچه هاش می دانند چیجوری با این مار خطرناک بازی کنن.

این پدر عجیب و غریب خیلی راحت اجازه می دهد تا بچه هاش با مار شش متری و هم اینکه کلکسیون خونواده مارمولک هاش سرگرم شن. اریک لوبلانک عاشق خزندگان بوده و صدها مارمولک و مار داره. اون صاحب مغازه نگهداری و فروش خزندگانه و به دلیل آتیش سوزی گذشته و آسیب دیدن بعضی از حیواناتش، مجبور شده تا خیلی از اون ها رو به خونه خودش ببره.

بر خلاف تهدید جانی که متوجه فرزندانشه، اریک تصمیم نداره تا اون ها رو از خونه به بیرون ببره. سه بچه اریک به نام های اریکا، سه ساله، لری، چهار ساله، و کیتی، هفت ساله، با این جانوران بازی می کنن.

خونواده عجیب و غریب آمریکایی!

زندگی با مار پیتون

خونواده عجیب و غریب آمریکایی!

اریک می گوید: «اژدهای ریشو (Bearded Dragon) بیشترین آسیب رو به دخترم رساند… مار پیتون توپی پیشونی پسرم رو گاز گرفت. اون موقع پسرم دو سالش بود.

اریک ۴۳ ساله در حال تعمیر مغازه اشه و قصد از این کار اینه که بچه هاش از خزندگان ترسی نداشته باشن. اریک می گوید: «خزندگان حیوانات خونگی بسیار دوست داشتنی هستن. اون ها کک ندارن و هزینه نگهداری شون هم پایینه. شما حتی مجبور نیستین تا خزندگان رو مثل سگ و گربه واسه پیاده روی بیرون ببرین. من یه پیتون شش متری به نام شِلبی دارم. این مارها هر چقدر بزرگتر شن، دندون هاشون هم بزرگتر می شه؛ پس خطرناک تر می شن.»

خونواده عجیب آمریکایی

اریک می گوید که در دوران کودکی خودش هم با مارها، سگ ها، مارمولک ها و سوسمارها زیاد بازی می کرده و چندین بار بوسیله اون ها مورد حمله قرار گرفته. اون در ادامه می گوید که به بچه هاش آموزش داده تا چیجوری باید نزدیک مارها و سوسمارها شن.

کیتی می گوید: «مارها رو دوست دارم، چون خیلی مهربون و آروم هستن. مارها تلاش نمی کنن تا شما رو خفه کنن. اما مهمه که اون ها رو آزاد بذارین. باید به طور کامل خونسرد باشین و بدونین که مار با شما کاری نداره.»

خونواده عجیب و غریب آمریکایی!

خشن ترین و عجیب ترین رسومات بعضی از دینا + عکس

عجیب ترین مناظر طبیعی دنیا + عکس

عجیب ترین فرادید