خانواده ای که از تکنولوژی بویی نبرده اند +عکس

خانواده ای که از تکنولوژی بویی نبرده اند +عکس

زندگی آدم با وجود تکنولوژی ساده و راحت تر شده از این رو نمیشه نبود اون رو واسه لحظه ای تحمل کرد. وقتی که تلویزیون خراب می شه یا اینترنت قطع میشه انگار آدم چند سال از زندگی عادی دور شده و تبدیل به یه آدم غارنشین شده.

family1تموم این تفکرات واسه اونائیه که به تکنولوژی اعتیاد پیدا کردن که خیلی از مردم این روزا این اعتیاد رو دارن. این وسط خونواده ای در کانادا زندگی می کنه که تموم تکنولوژیا رو از خونه دور کرده و به سبک قدیمی زندگی می کنه.

خونواده “گولف” در کانادا عزمشونو جزم کردن تا یه سال از زندگی خود رو به دور از همه تکنولوژیای روز سپری کنن. این خونواده زندگی خود رو به مانند سال ۱۹۸۶ در آورده ان و از همه فناوریای بعد از اون دوری می کنن.

پدر ۲۶ ساله این خونواده باور داره که در گذشته به سختی می شد کودکانی رو یافت که در خونه بمونن چون اونا بیشتر در خیابونا فعالیت می کردن اما این روزا بازیای رایانه ای باعث چاقی و البته مشکلات دیگه می شه و کودکان رو ساعتا در خونه نگه می داره.

این خونواده به خاطر مشکلاتی که کنار تکنولوژی قرار داره تصمیم به انجام اینجور کاری گرفتن. اونا به مدت یه سال به طور آزمایشی همه تکنولوژیای در دسترسشان رو فروخته و حالا همه کارای انا سنتی شده.

familyاونا واسه این آزمایش همه تلفنای همراه رو فروختن، اینترنت رو قطع کردن، تلویزیون خود رو به یه مدل قدیمی و چوبی تغییر دادن، از اسمای واقعی به جای ایمیل استفاده می کنن و دیگه به جای اینکه از شبکه های اجتماعی استفاده کنن به مهمانی می رن.

اعضای خونواده پس از شروع این آزمایش زندگی خود رو روان تر و البته راحت تر می دونن چون دیگه لازم نیس ساعتا وقت خود رو الکی بگذرونن و می تونن از اون بیشتر استفاده کنن. به نظر می رسه اونا تا چندین سال دیگه هم از همین روش واسه ادامه زندگی استفاده کنن.

باشگاه خبرنگاران

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *