خانواده‌ای که روی چهاردست وپا راه میروند +عکس

خانواده‌ای که روی چهاردست وپا راه میروند +عکس

Ulas-family

راه رفتن روی چهار دست و پا واسه کودکان چیزی عادیه و بعضی وقتا در بزرگسالی هم می تونه جذاب باشه اما این مورد واسه اعضای یه خونواده ترکیه ای دیگه جذاب نیس و اونا سال هاست که به همین صورت زندگی می کنن.

۵ نفر از اعضای خونواده “اولاس” از یه مشکل خاص رنج می برن که باعث شده هیچوقت توانایی ایستادن روی دو پا رو نداشته باشن و همیشه باید روی دست و پاهای خود حرکت کنن.

مشکل این خونواده واسه اولین بار در سال ۲۰۰۵ بیان شد و آزمایشات مختلفی روی این افراد و دیگر اعضای خونواده انجام شد که احتمال می داد یه سری بهم خوردگیای ژنتیکی باعث به وجود اومدن این مشکل شده.

Ulas-family2

تا حالا از این خونواده عجیب چند مستند هم ساخته شده و محققان و پزشکان بسیاری اونا رو معاینه کردن که تقریبا همه اونا بی نتیجه بوده. این مشکل واسه خونواده اونا هم سخت شده جرا که همیشه یکی باید از اونا مراقبت کنه.

نکته مهم در مورد این خونواده حل نشدن و پیدا نشدن ریشه بیماریه. در حال نزدیک به ۹ سال از کشف مریضی اونا میگذره اما علم محققان توانایی اثبات این مشکلات رو نداره.

تازگیا تحقیقاتی انجام شده که فرضیه جدید رو وارد کار می کنه. این فرضیه بر این پایه بنا شده که مشکلات مخچه و مشکلات به وجود اومده بوسیله آسیبای این قسمت باعث بروز مریضی شده.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

خواص عشق واسه بدن

باشگاه خبرنگاران

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *