20
سپتامبر

خانه مشاوره تحصیلی ایرانیان

خونه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان که از شرکت های فعال در مورد مشاوره تحصیلی تلفنی در مقاطع دبیرستان، کنکور، کارشناسی ارشد و دکترا به حساب میاد، گزارش فعالیت ها و نتیجه های خود در سه ماهه سوم سال ۹۴ رو اعلام کرد که حضور موفق در بین مدارس و علم آموزان کشور و رونمایی از خدمات نوین آموزشی بوسیله رتبه های برتر کنکور و فارغ التحصیلان دانشگاه های تهران از مهم ترین این اقدامات بوده ان.

m1

به گزارش روابط عمومی خونه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان، سیدمصطفی نظرکرده، مدیرعامل و بنیانگذار این شرکت در مورد مهم ترین موفقیت ها و نتیجه های اون در سه ماهه سوم امسال گفت: «امیده که با تلاش کارگروه خونه مشاوره همه علم آموزان در سراسر ایران تحت پوشش مشاوره تلفنی خونه مشاوره درآیند و دیگه هیچ علم آموزی در هیچ جای این کشور به دلیل نبود گرفتن مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی از درس خوندن و پیشرفت تا رسیدن به قله های موفقیت خود و استقلال علمی و عملی کشور عزیزمون بازنماند» .

ایشون در مورد مهم ترین اقدامات انجام شده واسه دسترسی به این اهداف اضافه کرد: «کارگروه خونه مشاوره با حضور جمعی از استادان مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی که همه فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر تهران هستن درصددند که روش های نوین آموزش با ساده ترین امکان در اختیار علم آموزان و دانشجویان اقصی نقاط کشور عزیزمون قرار گیرد» .

به گفته سید مصطفی نظرکرده، این شرکت در سه ماهه آخر امسال می خواد با جلسه مشاورین برجسته و دبیران ممتاز کشور به اهدافی چون مشاوره تحصیلی تلفنی، برگزاری همایش های مشاوره ای و درسی در تموم نقاط کشور و هم اینکه سرویس دهی نوین آموزشی مثل مشاوره آنلاین، نرم افزارهای مجازی جهت آسون کردن در کار مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی برسه و در همین زمینه مبادرت به معرفی روش های نوین آموزشی می کنه.

m2

خونه مشاوره تحصیلی ایرانیان می خواد در سه ماه آخر امسال به اهدافی چون مشاوره تحصیلی تلفنی، برگزاری همایش های مشاوره ای و درسی در تموم نقاط کشور و هم اینکه سرویس دهی نوین آموزشی مثل مشاوره آنلاین، نرم افزارهای مجازی جهت آسون کردن در کار مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی برسه.

خونه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان هم جهت با خدمات نوین آموزشی و مشاوره ای آماده مشاوره تحصیلی به صورت تلفنی واسه همه علم آموزان در سراسر کشوره و علم آموزان و دانشجویان می تونن همه سوالات خود رو با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۳ از تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور هرروزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل از مشاوران و کارشناسان زبده خونه مشاوره سوال کنن.

هم اینکه علاقه مندان واسه به دست آوردن جزییات بیشتر در مورد ، و می تونن به وب سایت شرکت به نشانی www.khanemoshavere.com مراجعه کنن.

اضافه می کنه شمام وطنان عزیز می تونین در کانال تلگرام خونه مشاوره عضو شده واز اخبار و اطلاعات اون بهره مند شید. واسه عضویت در کانال تلگرام خونه مشاوره لینک رو https://telegram.me/khanemoshavere_bot کلیک کرده و گزینه start رو بزنین.

چیجوری سریع درس بخونیم؟

چیجوری واسه درس خوندن انگیزه داشته باشیم؟