خانم ها کدام تیپ مردان را می پسندند؟

خانم ها کدام تیپ مردان را می پسندند؟

عشق love

بر خلاف باور عموم که فکر می کنن عامل پول و معروفیت در ازدواج واسه زنان مهمه، زنان بیشتر جذب مردانی می شن که سخاوت مند و مهربون هستن. دست و دلبازی مردان باعث می شه زنان بهتر بتونن به عنوان شریک زندگی روی اون ها حساب کنن و اون ها رو مهربون تر و مسئولیت پذیرتر بدونن.

تحقیقی که روی ۱۷۵۰ زن انجام شد طی پرسشنامه و آزمایشاتی بررسی کرد که زنان بیشتر جذب کدوم دسته از مردان می شن و چه ویژگی در مردان اون ها رو شدیدا جذب می کنه.

یافته های این تحقیق نشون داد که زنان به طور ناخودآگاه جذب ویژگی سخامت مندی مردان می شن.

یافته های این تحقیق به این نکته اشاره می کنه که سخاوتمندی مردان به طور ناخودآگاه زنان رو جذب می کنه و باعث می شه مردان دست و دل باز رو گزینه ای بهتر واسه ازدواج بدونن و در خیلی از موارد سخاوتمندی باعث می شه زنان ویژگی های منفی شخصیت دیگه مردها رو متوجه نشن یا به اون دقت نکنن.

در مصاحبه ای که با این زنان انجام شد، بیشترآن ها سخاوتمندی و مهربانی رو نشون از تعهد و پشتیبانی الهی و مادی می دونستن و به خاطر همین مردان دست و دل باز رو مطمئن تر از مردان دیگه می دونستن که می توان در زندگی به اون ها اعتماد و تکیه کرد. این زنان خساست رو ویژگی بدی می دونست که نمی توان اون رو تحمل کرد و ازدواج با مردان خسیس رو اشتباه می دونستن.

خواص عشق واسه بدن

۱۰حقیقت علمی در مورد عشق

بازنشر باشگاه خبرنگاران

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *