خانم رئیس جمهوری که جراحی زیبایی کرده تا رای بیاورد

خانم رئیس جمهوری که جراحی زیبایی کرده تا رای بیاورد

کریستینا فرناندز دی کریشنر، اولین رئیس جمهور زن آرژانتین از سیاستمدارانیه که رقبایش ایشون رو متهم کرده ان که با انجام جراحی های زیبایی زیاد تونسته ظاهرش رو عوض کنه و خود رو بسیار جوون تر از چیزی که بود نشون بده و به خاطر همین هم مردم در انتخابات ریاست جمهوری به ایشون رای دادن و پیروز شد. البته اون هم تا حالا انجام جراحی های پلاستیک رو رد نکرده است.

 

مخالفان فرناندز، این خانوم ۵۲ ساله رو ملکه بوتاکس می خونن و وقتی از ایشون پرسیدن فکر نمی کنی ظاهر آراسته ات نقش مهمی در جلب آرا داشته باشه، جواب داد: رونالد ریگان هم موهاش رو رنگ می کرد، سیلویو برلوسکنی هم جراحی بینی داشته و هم مو کاشته، اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین خیلی از روسای جمهوری مطرح دنیا در برابر شایعه های اینطوری قرار داشته ان.

بسیاری استفاده این خانوم از کفش پاشنه بلند، بینی جراحی شده، آرایش فوق العاده گران قیمت، مدل موی بسیار پر زرق و برق و تعداد دیگری جراحی های کوچیک رو عواملی می دانند که ایشون رو رئیس جمهور کرد.
در هر حال خبرنگاران آرژانتینی می می گن به محض اینکه زمزمه فرناندز واسه ریاست جمهوری مطرح شد، یهویی فرم لب و همه زوایای ظاهری اون تغییر کرد. گفته می شه اون بدون چند چمدون لباس مسافرت نمی کنه و روزی دست کم ۴ بار لباس عوض می کنه و در دوران انتخابات تلاش زیادی کرد تا مثل اویتا پرون، یه شخصیت سیاسی جوون و قشنگتر، باشه که در ۳۲ سالگی جان خودشو از دست داد.

رئیس جمهور

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *