حوادث وحشتناک واقعی و عجیب در سراسر جهان

حوادث وحشتناک واقعی و عجیب در سراسر جهان

به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر: همه آدما در زندگی ترسایی داریم که با اونا زندگی می کنیم، بعضی از ترس هامون شاید هیچوقت در زندگی اتفاق نیفته و فرصت روبرو شدن با اونا رو نداشته باشیم. اما بعضی این شانس رو نداشته و در شرایطی با چیزایی روبرو می شن که اصلا انتظار اونو ندارن.

در این متن نگاهی داریم به آدمایی که با حوادث بزرگ و عجیبی روبرو شدن که شاید همونا ترسای زندگی ما باشه.

در دام داعش!

هممون داستانایی درباره دزدیده شدن آدمای جور واجور شنیده ایم، این ماجرا نه فقط درباره بچه ها که واسه جوون ترها هم ممکنه اتفاق بیفته. با اینکه دزدیده شدن واسه هرکسی می تونه تجربه تلخی باشه؛ اما همین دزدیده شدن می تونه به وحشتناک ترین شکل ممکن اتفاق بیفته. «دنیل رای» یکی از بدشانس ترین آدماس که توسط خطرناک ترین گروه تروریستی چند سال گذشته ربوده می شه. اون که به عنوان خبرنگار آزاد به سوریه رفته بود، توسط داعش دستگیر و زندانی می شه. اون ۱۳ ماه در زندانای این گروهک تروریستی بوده و روزا مورد کتک کاری، شکنجه و تحقیر قرار گرفته که شاید الان به ترسناک ترین خاطرات زندگی اش تبدیل شده!

زندگی در اعماق آب به مدت سه روز!

شاید خیلیا هریسون رو آدم خوش شانسی بدونن، اما شک نداشته باشین ۷۲ ساعت گیر کردن زیر آبای اقیانوس اطلس رو نمیشه خیلی خوش شانسی دونست! کشتی اونا ۱۱ نفر خدمه داشت و در میان آبای اقیانوس اطلس غرق شد؛ اما نکته عجیب این قایق زنده موندن هریسون در مدت زمان سه روز اونم زیر آب بود. هریسون در این مدت یه محفظه هوا پیدا کرده بود و همون جا مونده و جون خود رو نجات داده بود. وقتی غواصان، قایق رو پیدا کردن، فکر می کردن تنها اجسادی باقی مونده؛ اما زنده بودن هریسون همه رو حیرت زده کرد.

جنگ با خرس

ناتالیا از زنان بومی سیبری بود که از قدم زدن در جنگل حال می کنه، با این که اون بارها به جنگل رفته بود، اما به نظر می رسید این بار شرایط واسه اون فرق می کد. ناتالیا توسط یه خرس مورد حمله قرار میگیره، ضربات شدیدی که به سرش وارد می شه و بیهوش می شه و شاید خودش هم فکر نمی کنه که زنده بمونه! اما سرنوشت شکل دیگری براش رقم می خوذد و چند ساعت بعد به هوش میاد و متوجه می شه که خرس اونو زیر خاک دفن کرده! ناتالیا خیلی خوش شانس بوده که گروهی از شکارچیان از اون نزدیکی عبور می کردن و اونو نجات دادن.

اتفاقات وحشتناک اتفاق افتاده

یه زندانی اشتباهی

در ۲۱ سالگی زندگی ونسا از هر نظر کامل به نظر می رسید؛ عاشق شده و زندگی اش رو تازگیا شروع کرده بود، فرزندش رو باردار بود و تولیدی پوشاکی رو هم تازگیا به راه انداخته بود. اون تصمیم میگیره به تایلند سفر کنه تا با آخرین مد لباس آشنا شه و حتی پارچه هایی رو هم بخره. در تایلند و راه برگشت بود که به پیشنهاد دوستش واسه خرید کتابایی پیش یه مرد رفتن. ونسا چند جلد کتاب تقریبا قطور می خره ، بدون اینکه بدونه قراره چه اتفاقی براش بیفته. موقع سوار شدن به هواپیما معلوم می شه که داخل یکی از این کتابا بیشتر از یه کیلوگرم هروئین مخفی شده بود! در تایلند مجازات هروئین، مرگه اما ونسا خوش شانس بود که براش ۱۶ سال زندان در نظر گرفتن! اون ۱۶ سال در زندان بود و فرزندش رو هم همون جا به دنیا آورد. البته اون بعد از این مدت به زندگی و پیش فرزندش برگشت؛ اما بهترین دوران زندگی اش رو اشتباهی پشت میله های زندان سپری کرد!

اتفاقات وحشتناک اتفاق افتاده

زندانی شدن در آسانسور

هممون ممکنه روزانه از آسانسورهای مختلفی استفاده کنیم و شاید هر بار ترس کوچیکی رو در دل داریم که در این محفظه آهنی گیر بیفتیم! «نیکلاس وایت» با این ترس روبه رو می شه و به مدت ۴۱ ساعت در طیقه ۳۱ام ساختمون گیر می کنه. نیکلاس که از قضا ترس از گیر افتادن در فضای زندونی رو هم داره، در این شرایط می تونه بر ترسش غلبه کنه و وقتی اونو بعد از ۴۱ ساعت از آسانسور بیرون می یارن، با وجود کم آبی شدید نجات پیدا می کنه.

موج سواری با یه دست

بتنی در سال ۲۰۰۳ در حالیکه با چند نفر از دوستانش واسه موج سواری رفته بود، توسط یه کوسه ببری که به ساحل خیلی نزدیک شده بود، مورد حمله قرار گرفت، کوسه دست چپ اونو به طور کامل از جا کنه، با این حال بتنی تونست خود رو به ساحل برسونه، تا اونو به بیمارستان برسانند در حدود ۶۰ درصد از خون بدنش رو از دست داده بود و حتی فکر می کردن اونو از دست بدن. اما بتنی زنده موند و بعد از اون به جای اینکه از دریا و موج سواری دل بکنه، تلاشش رو بیشتر کرد تا جایی که تونست در مسابقات موج سواری شرکت کنه و مقامای مختلفی رو هم به دست بیاره.

دلم می خواد مار منو بخوره!

علاقه پاول روزالی به مارها به حدی زیاد بود که بعد از چند سال مطالعه روی اونا یه مدت رو در جنگلای پرو قدم می زد تا یه مار آناکوندا پیدا کنه که اونو بخوره! خیلی اوقات اون خون حیاوانات جور واجور رو در جنگل می ریخت تا مار اونو دنبال کنه! در آخر پاول به آرزویش رسید و یه مار به شکل کامل و درسته اونو بلعید که خودش سالم موند!

اتفاقات وحشتناک اتفاق افتاده

۱۸ سال دور از خونواده

بدترین کابوس هر پدر و مادری اینه فرزندشون رو از اونا دور کنن. در مواردی که بچهایی دزدیده می شن، مادر و پدرها دوران سختی رو می گذرونن، بعضی وقتا اجساد فرزندشون پیدا می شه که می فهمن اونا به قتل رسیدن، اما در مواردی تا چند سال از بچه دزیده شده خبری پیدا نمی شه. در سال ۱۹۹۱ دختر ۱۱ ساله ای به نام جیسی دزدیده می شه و تا ۱۸ سال بعد از حادثه کسی از جیسی خبر نداره. جیسی رو وقتی به مردی به نام گرادو مشکوک می شن، پیدا می کنن. همراه جیسی یه دختر ۱۱ و ۱۵ ساله هم نجات پیدا می کنن.

اتفاقات وحشتناک اتفاق افتاده

زنده مونده از سقوط هواپیما

تجربه سوار هواپیما شدن خیلی مورد پسند به نظر نمی رسه و کوچیکترین خطایی هرکسی رو نابود می کنه! اما در سال ۲۰۰۹ بعد از اینکه یه هواپیما به اقیانوس هند سقوط کرد و همه کسائی که در هواپیما بودن از بین رفتن، البته این چیزی بود که بقیه فکر می کردن؛ چون در واقعیت یه نفر زنده موند!

باهیا باکری تنها ۱۳ سال داشت که هواپیما سقوط کرد و از شانسش زنده موند! بعد از انفجار هوایپیما یه قطعه از بدنه اون جدا می شه و باهیا روی اون سوار می شه و ۹ ساعت تموم روی آبای اقیانوس هند شناور می مونه، امدادگران اونو زنده پیدا کردن.

دورافتاده

اگه فیلم سینمایی «دورافتاده» با بازی کامل هنکس رو دیده باشین، دیگه با داستان آشنا هستین! این فیلم رو از روی زندگی الکساندر سلکریک ساخته بودن، البته در فیلم با یه مامور پست روبرو هستیم که هواپیمایش سقوط می کنه، اما الکساندر دریانورده و کشتی اش رو ترک می کنه، چون فکر می کرده کشتی در حال غرق شدنه و اونا رو به مقصد نمیرسونه. اما خودش در آبا رها می شه و در آخر مجبور می شه به مدت چهار سال در جزیره ای تنها زندگی کنه تا کشتی دیگری واسه نجات اون بیاد.

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *