حمید طالب زاده برای همیشه از ایران رفت

حمید طالب زاده برای همیشه از ایران رفت

تماشا: خواننده قطعه محبوب و معروف «همه چی آرومه» پس از دو سال و نیم تلاش واسه اخذ مجوز آثارش در داخل کشور و نبود موفقیت در این راه قید کار کردن در داخل کشور رو زد و واسه ادامه فعالیتای حرفه ای اش از ایران رفت.

این اتفاق در شرایطی اتفاق افتاده که «حمید خواهان زاده» دو آلبوم رسمی و مجاز رو در ایران، قبل از گل کردن قطعه معروفش منتشر کرده بود ولی پس از مورد توجه قرار گرفتن بعضی آثارش که بیشتر به صورت کلیپای ویدئویی از شبکه های ماهواره ای منتشر شد، دیگه نتونست به صورت رسمی فعالیتی رو انجام بده و همین باعث شد که هفته پیش ایران رو به مقصد آمریکا ترک کنه.

عماد خواهان زاده (داداش حمید خواهان زاده) که خود هم جزو خوانندهای زیرزمینی هستش، در این باره و درباره صحت و سقم این خبر به «تماشا» گفت: «بله ایشون واسه ادامه فعالیتای هنری شون ایران رو ترک کردن. دلیلش هم به طور کامل روشنه. مجوز کنسرت و آلبوم ایشون از طرف مسئولان صادر نمی شد و همین موضوع باعث اینجور تصمیمی از طرف ایشون شد.»

این خواننده درباره دلایل گفته شده از طرف مسئولان واسه نبود ارسال مجوز برادرش هم گفت: «مشکل اصلی این بود که هیچ دلیلی نمی آوردن و حمید اصلا نمی تونست از دوستان جوابی بگیره. هیچ جواب شفافی به اون داده نمی شد و همین باعث شد اون تصمیمش رو بگیره و دیگه قید فعالیت در داخل کشور رو بزنه.»

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *