حمله فتوشاپی به حمید سوریان / عکس

حمله فتوشاپی به حمید سوریان / عکس

به دست آوردن مدال طلا از طرف حمید سوریان در مسابقات کشتی فرنگی المپیک لندن، پریشونی و گیجی و ناتوانی محافل ضدانقلاب رو، بیشتر از قبل نمایان کرد.

 

کاربران سایت «بالاترین» که از اولین لحظات بعد از به دست آوردن مدال طلای المپیک از طرف «حمید سوریان»، ایشون رو مورد شدیدترین حملات لفظی و توهین های جور واجور قرار داده بودن، از مشاهده تصویر فوتوشاپ شده این کشتی گیر در قسمت بالای این پایگاه اینترنتی، شوکه شدن!

جالبه بدونین «حمید سوریان» که سابقه اهدای مدالهای خود به دکتر «محمود احمد نژاد» رو داشته و دلیل این رو دفاع از حقوق ملت ایران موقع حضور در جلسه سازمان ملل عنوان کرده بود، براساس اون چیزی که انتظار می رفت، با خط دهی گردانندگان «بالاترین» و از طرف کاربران این سایت، مورد توهین قرار گرفته و مدال اون بی ارزش عنوان شد.
 
از طرف دیگه، بعد از گذشت چند ساعت، تصویری از «حمید سوریان» در کنار نام این سایت قرار گرفت که در حال به اهتزاز درآوردن پرچم جمهوری اسلامی ایران و زدن دور افتخار دور تشک کشتیه اما آرم «الله» که نشون رسمی جمهوری اسلام ایرانه از روی این پرچم حذف شده.
 
حالا کاربران سایت صهیونیستی«بالاترین» می پرسند: « پرچم جمهوری اسلامی ایران، آرم الله نداره؟»
 
جالبه بدونین این سایت که مدت هاست رونق و اعتبار اولیه خود در میان ضدانقلاب رو از دست داده و دیگه خیلی مورد اقبال اونا قرار نمی گیرد، همیشه کوشیده تا از اتفاقات جور واجور داخلی، واسه جلب مخاطب استفاده کنه، اما گردانندگان سایت نامبرده، این بار نتونسته ان، دشمنی خود با قهرمون المیکی کشور رو مخفی کرده و ضمن سوءاستفاده از موفقیت ایشون، کوشیده ان تا چهره اون رو با توسل به برنامه «فوتوشاپ» تخریب کنن.

المپیک مشرق نیوز

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *