حمله دو یوزپلنگ وحشی به یک زن خوش شانس + عکس

حمله دو یوزپلنگ وحشی به یک زن خوش شانس + عکس

حمله یوزپلنگ به آدم

حمله دو یوزپلنگ آسیایی به یه زن در باغ وحشی در آفریقای جنوبی لحظات پر از اضطرابی رو رقم زد. “وایولت دی ملو” زن ۶۰ ساله انگلیسی که به مناسبت جشن تولد ۶۰ سالگی خود به همراه همسرش به آفریقای جنوبی سفر کرده بود به پارک وحش ” Kragga Kamma ” رفتن تا از نزدیک با جانوران وحشی مثل چیتا آشنا شن.

یوزپلنگ

در این پارک شما می تونین به بعضی از جانوران وحشی هم نزدیک شده و اونا رو لمس کنین. این زن انگلیسی به یکی از چیتاها نزدیک شده و شروع به نوازش سر حیوان کرد. این وسط وضعیت به سرعت تغییر کرد. یکی از چیتاها پای یه دختر بچه ۸ ساله رو گرفته و به اون آسیب زد. در این جا این بانوی ۶۰ ساله تلاش می کنه تا حواس این گربسانان عصبانی رو پرت کنه تا کودک رو نجات دهد.

یوزپلنگ

 

چیتاهای عصبانی پس از رها کردن کودک به سراغ این زن رفتن. یکی از چیتاها پس از زمین خوردن این زن سر و گردن اون رو مورد حمله قرار میده و چیتای دیگه هم پاهای این زن رو مورد حمله قرار میده. شوهر این زن هم در این مدت متوجه نبوده که واقعا چه حادثه ای در حال اتفاقه و به عکس ورداری از همسرش در اون حالت ادامه میده. این وضعیت خطرناک و ترس انگیز به مدت ۳ دقیقه ادامه پیدا می کنه تا این که در آخر یکی از کارمندان باغ وحش نزدیک شده و با به کار گیری یه باتوم چیتاها رو دور می کنه.

 

بعد به سرعت زخم بندیای اولیه انجام شده و این زن مجروح به سرعت به بیمارستان منتقل می شه. پزشکان فکر میکنن که این زن بسیار خوش شانس بوده که زنده مونده. مسئولین باغ وحش فکر میکنن که دلیل حمله یهویی این چیتاها حضور زیادتر از اندازه کودکان در اون روز و سر و صدای اونا در دور و بر این حیوانات بوده که اونا رو عصبانی کرده و باعث شده تا حمله صورت بگیره.

باشگاه خبرنگاران حمله حیوانات به آدم حمله یوزپلنگ به آدم

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *