حمله به دختر دانشجو

حمله به دختر دانشجو

دو جوون که با سرقت کیف یه دختر دانشجو در شهریار، اونو مسافتی روی زمین کشانده و زخمی اش کرده بودن، تحت تعقیب پلیس قرار گرفتن و یکی از متهمان دستگیر شد.

چند روز پیش دختری جوون با حضور در پلیس آگاهی شهرستان شهریار در غرب استان تهران، علیه دو جوون به اتهام کیف قاپی شکایت کرد.

شاکی گفت: عصر روز حادثه، از دانشگاه به خونه بازمی گشتم که راکبان یه دستگاه موتورسیکلت از پشت سر به من حمله ور شدن و کیفم رو در حالی که بند اون در دستم بود، قاپیدند.

ایشون اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین گفت: سارقان با چاقو تهدیدم کردن بند کیف رو رها کنم، اما به یه باره متوجه مرد رهگذری شدن و سریع حرکت کردن. تا آمدم بند کیف رو رها کنم، سارقان تغییر راه دادن و منو به این سو و اون سو کشوندن.

شاکی اعلام کرد: پس از طی مسافتی موتورسیکلت وارد یه کوچه شد و همون موقع تونستم بند کیف رو از دستم رها کنم و به بغل دستی پرت شدم. سارقان کیفم رو که محتویات اون مثل پول، کارت عابربانک، گوشی موبایل و مدارک دانشگاهی ام بود با خود بردن. به دنبال اطلاعات به دست اومده از شاکی، چهره نگاری رایانه ای از دو جوون کیف قاپ انجام شد و ماموران تحقیقات واسه دستگیری متهمان رو شروع کردن.

جستجو در این باره ادامه داشت تا این که ماموران دو روز پیش هنگام گشتزنی در شهریار متوجه آدمایی شدن که مقابل یه مرد جوون جمع شده بودن و بر سر قیمت یه گوشی موبایل با اون صحبت می کردن. ماموران با نزدیک شدن به محل فهمیدن، مرد فروشنده شباهت بسیاری به یکی از سارقان تحت تعقیب پلیس داره. پس اونو دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردن.

متهم جوون در بازجویی مقدماتی ادعا کرد، به دلیل نیاز مالی در حال فروش گوشی تلفن همراهش بوده.

به دنبال اظهارات تناقص آمیز متهم، ماموران به بررسی سوابق ایشون پرداختن و معلوم شد اون یه دزد و کیف قاپ حرفه ای بوده که یه چند وقت پیش پس از گذروندن دوره محکومیتش، از زندان آزاد شده و جرایمش رو از سرگرفته س.

در این مرحله با مشخص شدن سوابق کیفری مرد کیف قاپ، ایشون دوباره بازجویی شد تا این که دو روز پیش به سرقت اموال دختر دانشجو اعتراف کرد.

اعتراف به دزدی خشن

متهم به پلیس گفت: روز حادثه همراه یکی از دوستانم، دختر جوون ـ شاکی ـ رو در خیابون دیدیم و به فکر این که ممکنه پول بسیاری همراه خود داشته باشه، اونو تعقیب کردیم. پس از طی مسافتی به دختر جوون نزدیک شده و کیفش رو دزدیدیم، اما اون مقاومت کرد و بند کیفش رو رها نکرد.

به گفته متهم، اونا دختر جوون رو تا مسافتی روی زمین کشانده و حتی با چاقو تهدید به مرگ کرده بعد کیف اونو سرقت کردن.

متهم اضافه کرد: اموال مسروقه در اختیار دوستم بود تا اونا رو بفروشه و پول اونو با هم تقسیم کنیم. من هم در حال فروش گوشی موبایل مسروقه بودم که پلیس منو دستگیر کرد.

طبق این گزارش، متهم با قرار قانونی روونه بازداشتگاه پلیس شد. تحقیقات تکمیلی از ایشون واسه مشخص شدن دیگه جرایمشان ادامه داره. براساس آخرین خبرها بعد از ظهر روز گذشته دومین متهم هم دستگیر شد.

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *