حمله اوباش به یک زن باردار

حمله اوباش به یک زن باردار

newsدو اوباشی که مبادرت به کیف قاپی می کردن، این بار یه زن باردار رو مورد سرقت خشن قرار دادن و پس از زمین زدن اون قصد فرار داشتن که بوسیله مردم دستگیر و به عوامل کلانتری تحویل داده شدن.

ساعت ۲۱ شب گذشته از راه مرکز فوریتای پلیسی به ماموران کلانتری ۱۲۷ نارمک اطلاع داده می شه که در نشانی خیابون مجیدیه جنوبی سارقان کیف قاپی بین ارتکاب جرم از طرف مردم دستگیر شده.

خیلی سریع عوامل گشت این یگان به موقیعت اعزام که خانمی به واحدگشت مراجعه و هویت خود رو ساناز” معرفی کرد و گفت: به همراه خواهرش که “نازنین” اسمشه و باردار همه درحال تردد در خیابون مجیدیه جنوبی بودن که یهو دونفر با موتور سیکلت به سمت اونا حمله ور شده و مبادرت به کشیدن کیف دستی خواهرش می کنن و خواهرش در حالی که در برابر اونا مقاومت می کرد به زمین می خورد و با سروصدایی که ایجاد می شه، مردم با کمک همدیگه دو جوون کیف قاپ دستگیر می کنن.

راکب خود رو “بهزاد” و ترک نشین موتور سیکلت خود رو “”بهروز” معرفی کردن و در ادامه چون یکی از قربانیان باردار بود و به زمین خورده بود و احتمال سقط هم متصور می گشت، ماموران خیلی سریع با اورژانس تماس گرفته و مجروح رو به بیمارستان منتقل کردن.

در آخر دو پسر کیف قاپ به کلانتری منتقل شده و در بررسی های اولیه مشخص گردید که از اراذل و اوباش شرق تهران می باشن.

رئیس کلانتری ۱۲۷ نارمک رییس سرهنگ پرویز نظری پور درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: متهمان در تحقیقات پلیسی اعلام داشتن که ضمن چرخ زنی با موتورسیکلت مبادرت به انتخاب سوژها و طعمه های خود که بیشتر از بین زنان و دخترخانمای جوون هستن، می کنن و بعد قصد سوء خود رو تو یه لحظه به مرحله عمل می رسونن.

جالبه بدونین، متهمان پس از تکمیل پرونده واسه بررسی بیشتر  و کشف بقیه جرایمشان در اختیار کاراگاهان پایگاه چهارم پلیس اگاهی تهران بزرگ قرار گرفتن.

باشگاه خبرنگاران

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *