حمایت کلینزمن از حضور بیت‌آشور در تیم ملی ایران

حمایت کلینزمن از حضور بیت‌آشور در تیم ملی ایران

از وقتی که کارلوس کی روش هدایت تیم ملی ایران رو بردوش گرفت به دنبال استعدادهای ایرونی رفت که در سرتاسر جهان مشغول فعالیت بودن و این وسط بازیکنانی مثل اشکان دژاگه، رضا قوچان نژاد، دنیل داوری و استیون بیت آشور رو به اردوی تیم ملی دعوت کرد.

در ماه ژوئن ۲۰۱۲ کی ‎روش پرتغالی علاقمند بود تا بیت آشور رو به تیم ملی ایران دعوت کنه ولی در اون برهه با در نظر گرفتن اینکه اون یه شهروند آمریکایی بود و  البته به دلیل بعضی مشکلات نتونست به ایران بیاد.

بیت آشور در تاریخ ۱۵ آگوست ۲۰۱۲ واسه دیدار دوستانه آمریکا مقابل مکزیک به تیم ملی این کشور دعوت شد که  البته به بازی گرفته نشد تا در انجام اولین بازی ملی اش واسه آمریکا شکست خورده بمونه و شرایط طوری پیش رفت که آخرسر ایشون ترجیح داد پیراهن تیم ملی ایران رو به تن کنه.

یورگن کلینزمن، سرمربی تیم ملی فوتبال آمریکا با پشتیبانی از تصمیم بیت آشور واسه بازی واسه تیم ملی ایران در گفت و گو با روزنامه آمریکایی «لس انجلس تایمز» گفت: استیون در رده بندی بازیکنان پست مدافع راست در جایگاه پنجم، ششم و حتی هفتم بود پس حضور اون در ترکیب اصلی تیم ملی آمریکا غیرواقع بینانه بود. نمی خواهم بازیکنانی اینطوری هیچ فرصتی رو از دست بدن.

بیت آشور که در ماه اکتبر ۲۰۱۳ اولین بازی ملی اش رو واسه ایران مقابل تایلند در چارچوب رقابت های مرحله انتخابی جام ملت های آسیا ۲۰۱۵ انجام داد، قبل از این در مورد بازی نکردن واسه تیم ملی فوتبال آمریکا گفته بود: می خواستم واسه آمریکا بازی کنم ولی موقعیت سختی اتفاق. یه عمل جراحی داشتم و با نبود آمادگی کافی به اردوی آمریکا رفتم و در آخر مجبور شدم اردو رو ترک کنم تا دوبارهً عمل جراحی انجام دهم. مربیان تیم ملی آمریکا هم به من گفتن عمل جراحی ات رو بکنه، شرایطتت که بهتر شد با تو تماس می گیریم. بعد از عمل جراحی هم با من تماس گرفتن و گفتن خوشحالیم که تورو می بینیم. به هر حال در اون مقطع تیم آمریکا خوب بازی می کرد و با بازیکنانش به برده های خوبی هم دست می پیدا کردن. من هم این موضوع رو به طور کاملً درک می کنم که وقتی تیمی خوب و هماهنگ بازی می کنه احتیاجی به تغییر نداره.

همسران بازیکنان رئال مادرید با حجاب در مسجد!+عکس

باحال و خواندنی درباره لیونل مسی

اخبار داغ فوتبالی تسنیم مهرداد بیت آشور

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *