حمایت مارک زاکربرگ از مسلمانان

حمایت مارک زاکربرگ از مسلمانان

مارک زاکربرگ mark

پس از انجام حملات تروریستی پاریس و بقیه کشتارها بوسیله گروه های تکفیری تروریستی مثل داعش که داعیه ی پیروی از اسلام دارن، احساسات ضد مسلمانان در جوامع مجازی بسیار قوت گرفته. مارک زاکربرگ با منتشر کردن پستی در فیس بوک پشتیبانی خود رو از جامعه ی مسلمین اعلام کرده.

ظهور گروه تروریستی موسوم به دولت اسلامی عراق و شام که با عملیاتی وحشیانه به دنبال افزایش قلمرو خوده، باعث تقویت احساسات ضد اسلامی در جوامع غربی بیشتر از قبل شده. این موضوع هم اینکه موجب شده تا تموم مسلمانان زیر نگاه سنگین جوامع غربی قرار گیرند، حال مارک زاکربرگ، مدیرعامل و موسس فیس بوک با منتشر کردن پستی در فیس بوک پشتیبانی خود رو از مسلمانان اعلام کرده.

ایشون در پست خود اینجور اعلام نظر کرده:

اگه شما به عنوان یه مسلمون در این جامعه حاضر هستین، من می خواهم این اطمینان رو به شما بدهم که حضور شما بسیار خوب بوده و ما تموم تلاش خود رو به کار خواهیم بست تا واسه حفظ حقوق شما بجنگیم و محیطی آروم و سالم رو واسه شما بسازیم.

زاکربرگ به این موضوع اشاره کرده که اقدامات تروریستی گذشته انجام شده در سن برناردوی پاریس باعث شده تا دیدی منفی نسبت به تموم مسلمانان ایجاد شه. این دید منفی به اندازه ای گسترده شده که دونالد ترامپ، یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا خواهان ممنوع بودن کامل ورود مسلمانان به آمریکا شده. دونالد ترامپ طی ماه های گذشته اعلام نظرات خیلی مهم و بعضی وقتا غیرمنطقی زیادی کرده که توجه رسانه ها رو به خود جلب کرده.

مارک زاکربرگ به این موضوع اشاره کرده که می خواهد نقشی در این اظهارات و تمایلات ضد اسلامی نداشته و ایشون از مسلمانان در فیس بوک پشتیبانی می کنه.

داشتن یه کودک امید بسیاری رو در آدم ها ایجاد می کنه، اما  نفرت می تونه باعث ایجاد بدبینی و گسترش ی این فرهنگ میان همه شه.

نظر شما در این مورد چیه؟

نکات جالبی که شاید در مورد مارک زاکربرگ نمی دونین

مارک زاکربرگ منتظر مهم ترین اتفاق زندگیش!

زومیت مارک زاکربرگ

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *