حقیقی: منتظرم یاوری نظر نهایی را درباره انتقالم به پرسپولیس بدهد

حقیقی: منتظرم یاوری نظر نهایی را درباره انتقالم به پرسپولیس بدهد

 علیرضا حقیقی در گفت و گو با خبرنگار فارس گفت: واسه نشون دادن پایم به دکتر نوروزی و طباطبایی امروز راهی تهران می شم تا مشخص شه که چه وقتی می توانم تمرینات خودمو شروع کنم.

 

ایشون اضافه کرد: بعد کار خودمو تو تهران دنبال می کنم و منتظر می مانم تا همراهی فردا(یکشنبه) به گفته خودش نظر پایانی رو درباره انتقالم به پرسپولیس بده.

حقیقی ادامه داد: بدیش اینه حرف و حدیث درباره انتقال من زیاده اما باور کنین خود جعفری هم واسه کمک به فجر با این انتقال راضی بود و قرار شد.

حقیقی گفت: در تمرین گذشته صحبت های زیادی درباره من و پرسپولیس شده اما من هیچ وقت واسه رویانیان و پرسپولیس به دنبال کلاس گذاشتن نیستم تا خودمو بزرگ کنم.من مطمئنم هر بازیکنی که از پرسپولیس پیشنهاد داشته باشه به این تیم میاد چون این یه افتخاره.

ایشون اضافه کرد: البته بازی واسه فجر هم یه افتخاره. من به این تیم اعتقادهای قلبی دارم، بار اول بدیش اینه افتخار واسه حضورم در پرسپولیس کمی خوب نبود و اتفاقات خوبی نیفتاد اما امیدوارم این بار با مساعدت همراهی بحث حضورم در پرسپولیس واسه کمک به فجر جفت و جور شه.

هافبک تیم فجر گفت: اگه من به پرسپولیس بیام شک نداشته باشین به فجر که در این شرایط مشکل مالی داره کمک می شه. من همیشه دوست داشتم روزی از فجر جدا شوم که به این تیم کمک کنم، امیدوارم که تکلیف من تا روز یکشنبه مشخص شه تا اگر توافقات انجام شد با پرسپولیس قرار داد داخلی خودمو امضا کنم.

ورزش ۳

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *