حقایقی درباره آدولف هیتلر

حقایقی درباره آدولف هیتلر

آدولف هیتلر، آغازگرجنگ جهانی دومه، کسی که در برهه ای از تاریخ همه کشورای دنیا رو به جون هم انداخت. اون در طول زندگی اش حتما راز و رمزایی داشته که شاید بیشترمون از اونا باخبر نباشیم.

به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر: آدولف هیتلر بدنام ترین سیاستمدار دنیاست و جنایت های زیادی رو هم مرتکب شده، از همین رو اون رو یکی از جنایتکاران جنگی می دانند. هیتلر رهبر جنبش نازی در آلمان بود و تونست با سخنرانی های نورانی خودش مردم زیادی رو با خود همراه کنه و روی اون ها اثر داشته باشه.

اون با همین روش تونست کنترل کل کشور رو در دست بگیره و در آخر واسه نابودی یهودیان دست به کار شه. جنگ جهانی دوم رو هم درست کرد. در تاریخ از هیتلر به عنوان یکی از شیطانی ترین شخصیت ها یاد می شه؛ با این حال هیتلر هم مانند هممون خونواده داشته و دوران کودکی رو سپری کرده که تا حالا کمتر به اون اشاره شده و ما از اون اطلاعات داریم.

در این گزارش نگاهی داریم به خونواده آدولف هیتلر، اون هم در روز تولدش، ۲۰ مارس.

امضای پیمان واسه پاک کردن نام!

با اینکه آدولف هیتلر بچه ای نداشته که اسمش رو ادامه بده، اما هر رابطه خونی با اون اسمش رو زنده نگه می داره. با این حال پس از کارایی که اون انجام داده، اعضای خونواده اش پیمان بسته ان که هیچوقت رابطه خونی خودشون با هیتلر رو برملا نکنن تا این موضوع فراموش شه و کسی هم اونا رو به دلیل این رابطه خانوادگی که به نظر نفرین شده بوده، سرزنش نکنه.

درباره آدولف هیتلر

اصل و نسب یهودی!

شاید شمام می دونین که هیتلر به فکر بود باید اون هایی که ناقص هستن رو نابود کرد تا در آخر به یه جامعه کامل رسید. اون یهودیان رو ناقص می دونست و از همین رو اون ها رو از بین می برد. اما نکته ای که هیتلر هم به اون توجه نداشت، این بود که تولد تو یه خونواده مسیحی ریشه های ژنتیکی فرد رو تضمین نمی کنه و خود هیتلر در نسل های قبلی خونواده اش یهودی بوده. واقعا هیتلر هم یه یهودی بوده، اما خودش نمی دونسته.

آدولف خشن بود؟

آدولف هیتلر ناخواهری به نام پائولا داشته که گفته می شه بعد از اینکه پدرشون فوت می کنه، آدولف درست مانند بابایی واسه پائولا بوده، با اینکه سالی چند بار بیشتر همدیگه رو نمی دیده ان. آدولف رابطه خوبی با خواهرش داشته و با اینکه چند بار به اون سیلی زده، اما پائولا هیچ وقت نمی تونسته باور کنه که برادرش دست به جنایت های اینجور بزرگی بزنه.

درباره آدولف هیتلر

خواهری که هیچ وقت نازی نشد!

پائولا فردی سیاسی نبود و در زمان جنگ جهانی دوم به عنوان منشی تو یه بیمارستان کار می کرد. اون برادرش رو زیاد نمی دید و به نظر می رسید اصلا اونقدر مورد توجه نیس که برادرش بخواد در کاری ازش استفاده کنه. پس از جنگ اون بارها مورد بازجویی قرار گرفت، اما خیلی زود مشخص شد که در هیچ جنایتی دست نداشته و اون رو آزاد کردن. پائولا نام خانوادگی خود رو به وولف تغییر داده بود تا خیلی در مرکز توجه نباشه.

درباره آدولف هیتلر

برادرزاده امریکایی!

ویلیام پاتریک هیتلر که برادرزاده آدولف هیتلر بوده، در سال ۱۹۱۱ در انگلستان به دنیا میاد و بعد در آلمان زندگی می کرده. اما وقتی که عمویش می خواسته از حق شهروندی اون که بریتانیایی بوده واسه رسیدن به بعضی مقاصد سیاسی استفاده کنه، اون آلمان رو به مقصد امریکا ترک می کنه. در زمان جنگ جهانی دوم پاتریک به نیروهای هوایی امریکا ملحق شد و در مقابل عموی خودش ایستاد. پس از جنگ بازم در امریکا و کنار چهار فرزندش زندگی کرده. اون هم نام خودشو به استورات-هوستون تغییر داده تا هم خودش هم بچه هاش زندگی آرومی داشته باشن. اون بارها در مصاحبه های جور واجور از نفرت خودش درباره آدولف هیتلر صحبت کرده.

درباره آدولف هیتلر

مادر و بابایی که فامیل بودن!

آلویس هیتلر پدر آدولفه. اون با کلارا مادر آدولف بیشتر از ۲۰ سال اختلاف سنی داشته و ماجرای ازدواج متفاوتی هم دارن. آلویس دو بار ازدواج کرده بود و ۶ بچه داشت، از همین رو کلارا رو که یکی از آشنایان شون بوده، استخدام می کنه تا اون رو در نگهداری بچه ها کمک کنه. بعد در سال ۱۸۸۵ تو یه مراسم کوچیک با هم ازدواج می کنن و آدولف به دنیا میاد. پدر اون ها خیلی مرد اهل خونواده ای نبوده و البته علاقه زیادی به پرورش زنبور عسل داشته.

بچه های از دست رفته

آدولف علاوه بر آبجی و برادرهای ناتنی، چند داداش و آبجی تنی هم داشته که همه اون ها در سنین کودکی و بر اثر مریضی های جور واجور جون خود رو از دست داده ان.

درباره آدولف هیتلر

شاید پسری هم باشه

با اینکه می دانیم هیتلر وقتی که خودکشی کرد، هیچ فرزندی نداشت، اما بعضی می می گن ممکنه اون یه بچه حروم داشته باشه. در زمان جنگ جهانی دور و بری ها اون این احتمال رو اعلام کرده ان که هیتلر با زنی در رابطه بوده، اما این ادعا هیچوقت ثابت نشد و اون زن هم قبل از اینکه حقیقت رو بگه از دنیا رفت.

هیتلر اصلا آلمانی نبوده!

کسی که آلمان رو مرکز جهان می دونست و می خواست بزرگترین قدرت جهان رو واسه کشور خودش بدست بیاره، واقعا اصلا در آلمان متولد نشده بود! هیتلر علاوه بر اینکه در اتریش متولد شده، تا ۲۴ سالگی هم در این کشور زندگی کرده و بعد به مونیخ میاد. شک نداشته باشین اتریش هیتلر رو از خود نمی دونه و شاید آلمان هم اون رو نمی خواهد!

درباره آدولف هیتلر

بزرگ شده تو یه خونواده کاتولیک

شاید درباره مذهب آدولف هیتلر چیزی نمی دونین و با در نظر گرفتن برخوردش با کلیساهای کاتولیک و اینکه اون ها رو مانعی بر سر راه رسیدن به قدرت می دونست، شاید هیتلر رو فردی بدون مذهب می دونین، این در حالیه که آدولف در خونواده ای کاتولیک به دنیا اومد و مادرش اون رو واسه غسل غسل به کلیسا برده بود.

درباره آدولف هیتلر

ازدواج فقط به مدت یه روز

خیلی ها می دانند که آدولف هیتلر با اوا براون ازدواج کرده بود و تنها عشق زندگی اش بود، اما چیزی که خیلی ها نمی دانند اینه که ازدواج اون ها فقط واسه یه روز بود و در تموم زمونه ای که اوا عاشق آدولف بوده، در کنار اون بود و تلاش می کرده تا توجهش رو جلب کنه، در این راه حتی دوبار خودکشی می کنه. اوا ۲۰ سال جوون تر از آدولف بود و در زمان خودکشی هیتلر هم در کنار اون بود و همون جا به صورت ظاهری باهم ازدواج کردن، اون در زمان مرگ ۳۳ سال داشت و هیتلر اول اون و بعد خودشو کشت.

عکس مادر رو همیشه همراه داشت

آدولف رابطه خیلی خوبی با پدرش نداشت، اما مادرش فرق می کرد و مخصوصا بعد از اینکه پدرش فوت می کنه، اون به مادرش بیشتر نزدیک می شه و از همین رو تا زمان مرگ از اون مراقبت می کنه. آدولف بعد از مرگ مادرش شرایط سختی داشته و پس از اون تا آخر عمرش عکسی از مادرش رو همراه خودش داشته.

درباره آدولف هیتلر

«هیتلر» یه نام ساختگیه!

بابابزرگ آدولف یعنی پدر آلویس یه یهودی به نام فرانکنبرگ بوده، اما مادر آلویس دوباره ازدواج می کنه، از همین رو نام خانوادگی گسورک هیدلر به نام آلویس اضافه می شه. اما آلویس خلاقیت به خرج می دهد و «هیدلر» رو به «هیتلر» تغییر می دهد و فامیل خودشو عوض می کنه. آدولف هیتلر فقط در همین مورد از پدرش خوب یاد می کنه و می گوید خوشحاله که نام هیتلر رو داره چون این نام می تونه مردم رو بترسونه!

درباره آدولف هیتلر

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

خواص عشق واسه بدن

خبرهای داغ روز خبرگزاری مهر دانستنی مجله مهر

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *