حضور ۸۲ دقیقه‌ای مهدوی‌کیا در بازی خداحافظی میشائیل بالاک

حضور ۸۲ دقیقه‌ای مهدوی‌کیا در بازی خداحافظی میشائیل بالاک
دیدار نمایشی تیمای منتخب جهان و یاران میشائیل بالاک به خاطر خداحافظی این بازیکن در حالی برگزار شد که مهدی مهدوی کیا در کنار ستارگان بزرگ فوتبال، واسه تیم منتخب جهان بازی کرد و با تیمش به پیروزی رسید.

به گزارش آلامتو به نقل از خبرگزاری مهر، این دیدار چهارشنبه شب در ورزشگاه ردبول آره نا شهر لایپزیک آلمان و در حضور بیشتر از ۵۰ هزار تماشاگر برگزار شد که طی اون تیم منتخب جهان با مربیگری ژوزه مورینیو و با نتیجه ۴ بر ۳ صاحب برتری شد. با برگزاری این دیدار، میشائیل بالاک، کاپیتان قبلی تیم ملی فوتبال آلمان که با این تیم نایب قهرمانی در جام جهانی ۲۰۰۲ و مسابقات ۲۰۰۸ قهرمانی اروپا رو تجربه کرده، به طور رسمی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

مهدی مهدوی کیا، بازیکن قبلی تیم ملی فوتبال کشورمون که چندی قبل از فوتبال خداحافظی کرد به دعوت میشائیل بالاک در این بازی و واسه تیم منتخب جهان به میدون رفت. مهدوی کیا در این بازی پیراهن شماره ۲ رو به تن داشت و در کنار بزرگانی مثل دیدیه دروگبا، لوتار ماتئوس، آندری شوچنکو، فیلیپ لام، میشل اسین، دیمیتار برباتوف و میروسلاو کلوزه ۸۲ دقیقه بازی کرد.

میشائیل بالاک

میشائیل بالاک در جریان این بازی واسه هر دو تیم بازی کرد و زننده گل هم بود. بالاک اول واسه تیم یاران بالاک به میدون رفت اما در بین دو نیمه تیم خود رو عوض کرد و واسه منتخب جهان هم در نیمه دوم بازی کرد و در کل سه گل به ثمر رساند.

میشائیل شوماخر از چهره های غیرفوتبالی اما سرشناس ورزش در دیدار خداحافظی بالاک بود که در ترکیب تیم یاران بالاک قرار داشت. رودی فولر، هدایت این تیم رو عهده‎دار بود.

مشائیل بالاک در حالی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد که ۹۸ بازی ملی در کارنامه داشت. اون که در رده باشگاهی پیراهن تیم‎های چلسی، بایرن مونیخ، بایرلورکوزن و کایزرسلاترن رو بر تن کرده، ۲۶۷ بازی در بوندسلیگا و ۱۰۵ بازی در لیگ برتر انگلیس انجام داده.

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *