مینا لاکانی بازیگر ایرونی در صدای آمریکا کشف حجاب کرد! + عکس

مینا لاکانی بازیگر ایرونی

 

شبکه صدای آمریکا بازم در پخش زنده خود، یه بازیگر دیگه رو بدون حجاب به نمایش

گذاشت…

 

 

شبکه صدای آمریکا بازم در پخش زنده خود، یه بازیگر دیگه رو بدون حجاب به نمایش گذاشت.

براساس این گزارش، مینا لاکانی، بازیگرسینما و تئاتر در برنامه شباهنگ صدای آمریکا بدون، حجاب حاضر شده تا اهداف این شبکه ضد ایرونی رو تامین کنه. ایشون در مصاحبه با این شبکه خود رو مبرا از حزب بازی خواند ولی مدعی شد به خاطر اتحاد با مردم، از ایران خارج شده.

لاکانی در این مصاحبه نبود حضورش در صدا وسیما رو نه ضعف بازیگری و ناجور بودن واسه نقش، بلکه سیاسی خونده و خیالات ذهنی مبنی برتماسای مشکوک رو مطرح کرد.

یاد آور می شه، مینا لاکانی در سال ۱۳۴۸ درتهران به دنیا اومد و با بازی در تئاتر هملت به کارگردانی دکتر قطب الدین صادقی وارد میدون بازیگری شد. پس از اون با فیلم «پرواز رو به خاطر بسپار» به کارگردانی حمید رخشانی اولین تجربه سینمائی خود رو گذروند، با فیلم «روز فرشته» به کارگردانی بهروز افخمی حضور خود رو در سینما اثبات کرد.

مینا لاکانی بازیگر ایرونی

لاکانی با بازی در فیلم «دیدار» به کارگردانی محمدرضا هنرمند تونست سیمرغ بلورین و دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن رو از سیزدهمین جشنواره فیلم فجر دریافت کنه. بعدا اون در فیلمای جور واجور سینمائی به اجرای نقش پرداخت و حضور در تلویزیون رو با سریال «همسفران» و فیلم تلویزیونی «پریماه» تجربه کرد

اجرای نقش در تله تئاترهای «کار و کاسبی های آقای فابریزی» و «در پوست شیر» قسمتی دیگه از فعالیتای تلویزیونی لاکانی رو شامل می شه.

جالبه بدونین، قبل از اینم شبکه صدای آمریکا در برنامه خود با یه جور روانشناسی، فریبا داودی مهاجر رو مجبور کرد تا روسری رو از سر خود برداره

 

 

جمع آوری: آلامتو

بیوگرافی مینا لاکانی همه چیز درباره مینا لاکانی

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *