حضور سحر قریشی در مسابقه رالی قطعی شد

حضور سحر قریشی در مسابقه رالی قطعی شد

سحر قریشی بازیگر تلویزیون و سینما واسه حضور در مسابقه «رالی ایرونی» به کارگردانی آرش معیریان قرارداد بست.
 «رالی ایرونی» یه فیلم ـ مسابقه  است که واسه اولین بار در سینمای ایران و واسه نمایش خونگی ساخته می شه.

 

آرش معیریان واسه کارگردانی این کار یه فیلمنامه دقیق داره که بازیگران فقط از ۵۰ درصد اون باخبر می شن و پس همیشه در شرایط پیش بینی نشده قرار می گیرن که باید در اون به تصمیم برسن و فی البداهه با همدیگه رقابت می کنن. گروه بزرگ تولید و کارگردانی از هفته ها قبل از شروع رالی، همه شرایط رو آماده می کنن و جای دوربینا رو پیدا می کنن و با در نظر گرفتن همه احتمالات و تصمیمات غیر شدنی بازیگران، صحنه رو آماده می کنن.
هم اینکه تعدد لوکیشن در این فیلم-مسابقه زیاده طوری که تنها یه لوکیشن داخلی هست و باقی لوکیشنا از تهران شروع می شه و  تصویربرداری تا جاده ها، ترمینال، راه آهن و در آخر شمال کشور ادامه پیدا می کنه.
 
ویژگی مسابقه «رالی ایرونی» اینه که همزمان از راه ۱۰ دوربین تصویربرداری می شه و یه دوربین اصلی همه گروه ها رو رصد می کنه. بازیگران از وسائل جور واجور از جمله هواپیماهای فوق سبک، قطار و قایق استفاده می کنن و مجبور می شن غواصی و یا اسب سواری کنن. مجری مسابقه که یه بازیگر سینماست با فوت وفن و وسیله خاص ارتباطی موقعیت همه بازیگران رو در راه طولانی می بینه.
بازیگرانی که واسه مسابقه «رالی ایرونی» انتخاب می شن باید دارای ویژگیای خاصی باشن مثل جوون و خلاق بودن؛ البته بعضی شخصیتای سوپراستار هم در این مسابقه هستن. هم اینکه این بازیگران باید توانایی انجام مراحل سخت رو داشته باشن و برابری بین زن و مرد از نظر جسمی هم واسه انجام این مسابقه مهمه.
 
در مرحله پیش تولید تا الان با ۷۴ بازیگر صحبت شده و قرارداد ۱۰ بازیگر بسته شده. یکی از این بازیگران سحر قریشیه که قرارداد اون دوشنبه ششم شهریور بسته شد. اسامی دیگه بازیگر هم به زودی اعلام می شه.
«رالی ایرونی» شهریور ماه واسه نمایش خونگی کلید می خوره. در این فیلم ـ مسابقه ، سه گروه بازیگران انتخاب می شن و مسابقه رو در سه شبونه روز به اتمام می رسونن.

رالی سحر قریشی

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *