حساسیت عجیب زن انگلیسی به میدان الکترومغناطیس / عکس

حساسیت عجیب زن انگلیسی به میدان الکترومغناطیس / عکس

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛ جنیس تانی کلیف ۵۵ ساله هر شب در زیر نور شمع با همسرش به بازیهایی مثل لابیرنت و اسکرابل مشغوله و تنها دلیل این محدودیت عجیب حساسیت اون به وجود هرگونه میدون الکترومغناطیس در کنارشه.

اون نه می تونه تلویزیون نگاه کنه و نه به رادیو گوش دهد و اینطوری باید به طور کامل از دنیای بیرون منزوی باشه. اون حتی ناچاره در روز چند بار با دستگاه مخصوصی وجود امواج الکترومغناطیسی رو در خونه اش بررسی کنه.

خانوم تانی کلیف پس از شیمی درمانی واسه درمون سرطان به این حساسیت دچار شد و بعضی وقتا دچار دردهای نامعلوم ای در ناحیه سر و سینه می شه و اگه امواج الکترومغناطیس در دور و برش باشن این دردها چندین برابر می شن.

اون درباره شرایط خاص و زندگی دشوارش میگه:«اگه یه موبایل فقط واسه ۲۰ دقیقه در کنارم باشه سردرد وحشتناکی می گیرم حتی یه بار که تلویزیون رو روشن کرده بودم واسه یه مدت به سختی می تونستم دستها و پاهام رو تکون دهم».

زندگی خانوم تانی کلیف در فوریه سال ۲۰۰۸ عوض شد و دردهای داخلی اون رو به بیمارستان کشوند و پس از چند روز مشخص شد اون به سرطان دچار شده و پزشکان با عمل جراحی تومور شش اینچی رو از بدن اوخارج کردن.با اینحال تومور بزرگ سرطان در بدنش گسترش پیدا نکرد ولی شیمی درمانی پیشگیری ناپذیره.

اون درباره این مشکل تزه میگه: «همه تایید کردن رابطه مستقیم بین شیمی درمانی و حساسیت من به الکتریسیته هست ولی هیچکی نمی تونه اون رو توضیح بده. بهترین روز من درخانه وقتی بود که برق واسه بیست ساعت در منطقه قطع شد و من اصلا احساس درد نداشتم».

باشگاه خبرنگاران

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *