حرکت شکم abc برای داشتن شکم شش تکه

حرکت شکم abc برای داشتن شکم شش تکه

به گزارش آلامتو به نقل از آی بانو؛ بعضی وقتا خوبه به تمرینات خود کمی نشاط بدین. تمریناتی که در ادامه به شما آموزش می دیم رو با دوستتون انجام بدین چون باحال تر و موثر تر میشه. این روتین تمریناتی هستن که باتوجه به شکل نوشتاری الفبای انگلیسی و یا شمردن اعداد ۱.۲.۳ انجام می شه. با اینکه این تمرینات به نظر ساده میاد ولی کلیه عضلات شکم رو درگیر می کنه.

این سری تمرینات بوسیله کیت ریچ طراحی شده ، اون مربی تناسب اندام در لس آنجلسه ، آموزشش بسیار موثر و محبوب هستن ، می تونین آموزشای اونو در آی بانو دنبال کنین .

تمرینات  A.B.C واسه تقویت عضلات شکم

ABC تمرینات

به پشت خوابیده، پاهاتون رو بطور مستقیم و صاف به طرف بالا نگه دارین. در تموم مراحل پاها رو به هم بچسبونین. پاها رو به شکل حرف “A” در هوا بچرخونین. بعد از “A” نوبت به حرف “B” و بعد “C” است.

تمریناتی واسه سفت کردن شکم

کلیه حروف الفبای انگلیسی رو به همین ترتیب تا حرف “Z” با پاهاتون در هوا ترسیم کنین. حواستون باشه که کمرتون به طور کامل روی زمین قرار بگیره و حرکت نکنه.اگه بدنبال تمرین سخت تری هستین، تمرین حروف الفبا رو بر عکس انجام بدین .

تمرین ۱.۲.۳

تمرینات 123برای یه شکم سفت

به پشت خوابیده ، پاهاتون رو بالا نگه دارین. تا جایی که می تونین پاها رو صاف و مستقیم نگه دارین. دستا رو دو طرف بدن قرار داده و کمرتون رو هم روی زمین صاف کنین.حرکت شماره ۱ وقتیه که جفت پاها رو بطور مستقیم در بالا با زوایه ۹۰ درجه نگه دارین. اگه زانوها رو با زاویه ۶۰ درجه خم کنیدد، حرکت شماره ۲ و حرکت ۳ هم وقتیه که پاها رو تا حدی به زمین نزدیک کنین که بازم بالای زمین آویزون باشه .

اگه با یکی از دوستانتون تمرین می کنین، یه نفر باید مسئول خوندن اعداد باشه. اون باید اعداد ۱ تا ۳ رو بطور تصادفی بخونه . اگه عدد ۳ خونده شه همونجوری که قبلا گفته شد پاها رو به زمین نزدیک کرده و بالای زمین نگه می دارین. در هر وضعیت دست کم به اندازه ۵ ثانیه مکث کنین .

این حرکات ۱.۲.۳ رو به اندازه ۱ دقیقه انجام داده و بعد جای خود رو با دوستتون عوض کنین . اگه در این تمرین کمی حرفه ای شدید، دامنه اعداد رو گسترش بدید ( مثلا از ۱ تا ۵؛ می تونین یه حرکت جدید با در نظر گرفتن فاصله و زاویه پاها از زمین بسازین ) در این حالت شماره ۱ همون حالت اولیه پاها بطور مستقیم به طرف بالا و حرکت ۵ آخرین حد نزدیکی پاها به سمت زمینه و سه شماره بین ۱ تا ۳ هم در محدوده این دو حرکت قرار میگیره. در این حالت می تونین بیشتر از ۱ دقیقه رو واسه تمرین اختصاص بدید و بعد جاتون رو با دوستتون عوض کنین.

اگر به تنهایی ورزش می کنین ، تلاش کنین در هر وضعیت دست کم ۵ ثانیه مکث کرده و در زمان ۱ دقیقه و یا بیشتر بدون معطلی این تمرین رو انجام بدین.

شکم شش تیکه با کیسه بوکس!

بهترین تمرینات واسه تقویت عضلات شکم

آی بانو شکم شش تیکه

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *