حرکت احمقانه دختر ۲۸ساله آمریکایی برای جلب توجه!! (+عکس)

حرکت احمقانه دختر ۲۸ساله آمریکایی برای جلب توجه!! (+عکس)

یکی دو هفته ای جهانیان در برابر داستان اسید پاشی روی دختر امریکایی موضع گرفتن تا اینکه معلوم شد حادثه ۳۰ آگوست در اوریگان دروغین بوده.

بتانی استورو ۲۸ ساله مدعی شده بود که در کافی شاپ نشسته بوده که دختر دو رگه مشکی سفیدی پیش اون امده و ایشون رو دختر قشنگتر خطاب کرده و اسید روی صورتش ریخته. این حادثه که در ونکوور در ۱۶ کیلومتری شمال پورتلند اتفاق افتاد باعث عکس العمل شدید مردم شده و ده ها نیروی پلیس با چهره نگاری مظنون دست به عملیات زیادی واسه پیدا کردن اسید پاش زدن. اما در کمال نا باوری پدر دختر جلوی دوربین رسانه ها قرار گرفته و اعلام کرد که دخترش درباره اسید پاش دروغ گفته و از تموم همسایه ها و مردم شهر و کشور معذرت می کنی.

در اینکه صورت ایشون با اسید تخریب شده شکی نیس اما اینکه فردی این کار رو انجام داده یا نه، کل داستان مشکوک شده و بر خلاف صرف ده ها ساعت کار واسه پیدا کردن مظنون، پلیس با علامت سوال بزرگی در این باره روبرو شده.

تماس تلفنی ضبط شده در مرکز فوریتهای پلیسی نشون دهنده ریخت اسید روی صورت دختر در خونه ویه در حالی که ایشون قبلا گفته بوده حادثه در کافی شاپ نزدیک خونه و هنگام برگشت از سر کار اتفاق افتاده.

پدر بتانی در مصاحبه با رسانه ها هم اینکه گفت پولا و هدایا رو با صاحبانش بر می گردونه. ایشون هم اینکه گفت وقتی دخترمون مطالب مربوط به اسیدپاش رو گفت اونا چاره ای جز حرف شنوی از دخترشون رو ندیدند و بخاطر این سکوت پیشی گرفتن.

کارشناسان می گن بتانی از ناراحتی شدید روحی و افسردگی رنج می بره و با خود پاشی اسید روی صورت خود می خواسته توجه همه رو به خود جلب کنه.

پلیس هنوز تصمیم نگرفته علیه ایشون شکایت تنظیم کنه و تا دو هفته دیگه وقته تا جزییات بیشتری از این ماجرا رو تر شه.

جمع آوری: پایگاه تفریحی آلامتو

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *