حرکات ورزشی برای چربی سوزی و لاغری

حرکات ورزشی برای چربی سوزی و لاغری

به گزارش آلامتو به نقل از سایت آی بانو؛ معمولا زیاده روی و پرخوریامون مستقیما خود رو در ناحیه کمر و شکم نشون میده. هر چقدر که کالری استفاده کنین به همون اندازه چاره ای ندارین با عرق ریختن اونو جبران کنین تا به وزن عادی خود برگردین.با این تمرینات انفجاری ماهیچه ها رو به کار بکشین تا چربیا رو بسوزونین.

با این تمرینات بدنی سرعتی، به اندام ایده آل خود برسین

هر حرکت رو ۱۲ تا ۱۶ مرتبه تکرار کنین ، ۱۵ ثانیه استراحت در بین تمرین پس از هر حرکت دید کنین. وقتی که هر ۴ تا رو به اتمام رساندید یه یا دو دقیقه استراحت کرده بعد چرخه رو دو دوباره هم انجام بدین. این تمرینات کالری سوز رو سه بار در هفته و یا هر وقتی که نیاز پیدا کردین انجام بدین.

حرکت اول: دوی سرعتی با پرتاب زانو

تکرار حرکت : ۱۲ تا ۱۶ مرتبه

زمان استراحت: ۱۵ ثانیه

حرکت ورزشی کالری سوز,حرکت دو سرعتی با پرتاب زانو

در وضعیت شنای سوئدی قرار گرفته بعد زانوی چپ خود رو خم کرده و پای چپ رو در بین دو دست بذارین . به پای چپ فشار وارد کرده و نیم تنه رو بلند کنین و پای راست و بازوی چپ رو به سمت بالا پرتاب کنین و همزمان بپرید. در وضعیت اولیه شروع حرکت قرار گرفته و این بار جای پاها رو با هم عوض کنین و در جهت دیگه این حرکت رو انجام بدین . کل دو طرف یه دور حساب می شه.

حرکت دوم: بشین پاشو

تکرار حرکت : ۱۲ تا ۱۶ مرتبه

زمان استراحت : ۱۵ ثانیه

حرکت ورزشی کالری سوز,تمرینات سرعتی واسه افزایش چربی سوزی بدن

دستها رو در دو طرف بدن قرار داده و وایسید و به طرف بالا بپرید . بازوها رو همزمان با پرش به طرف بالا گرفته و پاها رو از هم باز کنین، هم زانو و هم قوزک پا رو به سمت بیرون بچرخونین ، بعد نشیمنگاه رو به سمت پایین هدایت کنین. با یه پرش سرعتی به وضعیت اولیه برگردین . این حرکت رو تکرار کنین

حرکت سوم: پرش اسکوات چرخشی

تکرار حرکت : ۱۲ تا ۱۶ مرتبه

زمان استراحت : ۱۵ ثانیه

حرکت ورزشی کالری سوز,پرش اسکوات

به حالت اسکوات وایس تاده و بعد به طرف بالا با دستهایی که بالای سر خود گرفتین بپرید . همزمان با پرش ۹۰ درجه به سمت چپ خود بچرخید.دوباره به حالت اسکوات قرار بگیرین و این بار به سمت راست بپرید. این حرکت رو تکرار کنین.

حرکت چهارم: پرتاب پاها

تکرار حرکت : ۱۲ تا ۱۶ مرتبه

زمان استراحت : ۱۵ ثانیه

حرکت ورزشی کالری سوز,تمرین پرتاب پاها واسه افزایش چربی سوزی

در وضعیت شنا قرار گرفته پاها در پشت سر شما صاف و مستقیم باشن و کف دستها رو هم به طور کامل زیر شونِه بذارین. پاها رو همزمان با جمع کردن به سمت بالا پرتاب کنین. زانوها رو خم کرده و کف پاها رو به باسن نزدیک کنین. عکس این حرکت رو واسه برگشت به حالت اولیه به نرمی انجام بدین. این حرکت رو تکرار کنین.

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *