حرمسرای خلیفه داعش+ عکس

حرمسرای خلیفه داعش+ عکس

کنیزان و زنان حرمسرای خلیفه داعش و بقیه اعضای این گروه تروریستی بر خلاف اخبار منتشره درباره وظایف جنگی که بر دوش اونا گذاشته شده، دستور کاری بیشتر از زاد و ولد و خدمات پشتیبانی ندارن.

به گزارش آلامتو به نقل از جام جم آنلاین ؛ امروز در شبکه های اجتماعی تصویری منتشر شد که می گن عکسی دسته جمعی از زنان حرمسرای خلیفه خودخوانده ابوبکر البغدادیه.

تبصره ای هم درباره عکس این زنان از طرف بعضی فعالان این شبکه ها وارد شد مبنی بر اینکه تصویر نامبرده واسه زنان تن داده به جهاد نکاح البغدادیه و نمیشه صفت کنیز رو به اونا گفته کرد.

به هر روی، گذشته از نام و صفت اطلاقی به این زنان، حتی اگه تعلق اونا به شخص خلیفه معتبر نباشه، بردگی جنسی این زنان چیزی محرزه.

تا الان اخبار زیادی در رسانه های جهان درباره بدعت قبیح جهاد نکاح در میان اعضای گروه تروریستی داعش منتشر شده اما اون طرف همه این اخبار، برگشت به رسم زشت حرمسراهای پادشاهی و خلافتی کم کم به یکی از مشخصه های تروریسم داعشی تبدیل میشه.

حرمسرای داعش ابوبکر البغدادی

فروش زنان ایزدی و پیشرفت حرمسرا

شاید بعد از جهاد نکاح اعضای داعش با زنان پیوسته به این گروه، موضوعی که داعش رو به راه انداختن حرمسرا تشویق کرد، جایزه ای بود که اعضای اون از ابوبکر البغدادی خلیفه خودخوانده خود گرفتن. به گزارش ناظر حقوق بشر در سوریه روز ۳۰ آگوست (۸ شهریور ۱۳۹۳) البغدادی ۳۰۰ زن و دختر اسیر ایزدی رو به جنگجویان خود در سوریه تحت نام غنیمت جنگی هدیه کرد.

بدون این دست اون دست کردن بعد از این اقدام ابوبکر البغدادی، بازار خرید و فروش زنان ایزدی با عنوان کنیز در حاشیه شمالی حلب، الرقه و الحسکه سوریه داغ و متوسط قیمت خرید و فروش دختران و زنان ایزدی ۸ تا ۱۰ هزار دلار اعلام شد.

این را هم حتما بخوانید :   بهینه سازی جستجوی محلی گوگل

به نوشته روزنامه دیلی تلگراف، داعش هم اینکه در خیلی از مناطق تحتِ کنترل خود از زنان و دختران ایزدی به عنوان سپر انسانی استفاده کرد.

اما صرفنظر از گرفتن زنان ایزدی به کنیزی عوامل دیگری از جمله پیوستن زنان و دختران از بقیه کشورها از جمله کشورای اروپایی به این گروه تروریستی در چارچوب جهاد نکاح و هم اینکه چیزی که این زنان اون رو «ایثار» می نامیدن در تقویت جریان استفاده هر چی بیشتر جنسی از زنان موثر بود.

حرمسرای داعش ابوبکر البغدادی

علل گرایش دختران اروپایی به داعش

روزنامه اسپانیایی”لاوانگواردیا” با اشاره به گرایش دختران اروپایی به داعش نوشت:الان مراکز امنیتی در اروپا نگران موج برگشت دختران و زنان حامله اروپایی نسل از پدران داعشی هستن، که در چارچوب قوانین اروپایی بچه هاشون هم باید از تابعیت این کشورها بهره مند شن.

این روزنامه اسپانیایی به نقل از دفتر فدرال پشتیبانی از قانون اساسی آلمان نوشت : الان این پدیده به شکل زیادی در حال گسترشه طوری که تماشاگر سفر تعدادی از دختران کم سن وسال به بهونه گذروندن تعطیلات در کشورای خاصی هستیم اما بعد از اون با مدارک جعلی وارد کشور سوریه شده و در اونجا بعد از انجام اعمال منافی عفت با عنوان جهاد نکاح پرداخته وباردار به کشور خود برمی گردن.

در همین حال روزنامه التیمیو کلمبیا نوشت: شمار دقیق زنان یا «نامزدهای» خارجی در بین جنگجویان داعش مشخص نیس اما برآورد می شه که ۱۰ درصد کل جهادیای غربی رو در دو کشور سوریه و عراق تشکیل.

داعش و زنان پیوسته به اون، خود، نام «ایثار کننده» رو به این دسته دادن.

این را هم حتما بخوانید :   جنسیت فرزندان خود را تعیین کنید

براساس این گزارش، ۶۳ زن فرانسوی به داعش در منطقه پیوسته ان که این اندازه ۲۵ درصد کل زنان موسوم به جهادی رو تشکیل میده یعنی تعداد کل زنان نامبرده از کشورای اروپایی باید چیزی در حدود ۲۵۰ نفر باشه.

در این گزارش آمده که انتظار میره ۶۰ زن دیگه هم به زودی راهی قلمرو خلیفه خودخوانده شن. در انگلیس انتظار میره که ۵۰ زن در دایره داعش گرفتار شده باشن و می گن از آلمان و اتریش به ترتیب ۴۰ و ۱۴ زن راهی سوریه و عراق شده باشن و وزارت کشور اسپانیا هم از پیوستن ۶ زن اسپانیایی به این گروه تروریستی خبر داده.

حرمسرای داعش ابوبکر البغدادی

بردگان جنسی

گزارش التیمیو میگفت که این زنان بیشتر از راه شبکه های اجتماعی به عضویت داعش درآمده ان.

فراخوان البغدادی واسه پیوستن زنان به داعش نشون دهنده دستورکار این گروه تروریستی واسه زاد و ولد و افزایش جمعیت(تغییر ترکیب جمعیتی) در عراق و سوریه س، هر چند خیلی از گزارشا نشون دهنده پشیمونی تعداد خیلی از زنان پیوسته به داعش و افسردگیای شدید اونا در اثر اسارت در دست این گروه تروریستیه.

مصاحب شیراز یکی از کارشناسان کالج سلطنتی لندن گفته که «جهادگران سنی، زنان رو واسه جنگ نمی خوان بلکه واسه آشپزی، نظافت و سرویس دهی پشتیبانی! به اونا نیاز دارن و زنان نامبرده ناچار به ازدواج با داعشیا می شن.

ادل بونت نویسنده التیمیو هم می نویسه: خلافت داعش مانند القاعده هیچ نقش مشخصی در «جهاد» واسه زنان قائل نیس، آینده زنان غربی حاضر در صفوف داعش مبهم و نامعلومه و شاید به بخشی از یه حرمسرا به عنوان بردگانی جنسی مبدل شن.

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

جام جم آنلاین داعش مطالب باحال روز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *