حرفه بازیگری برای کایرا نایتلی همیشگی نیست!

حرفه بازیگری برای کایرا نایتلی همیشگی نیست!

کایرا نایتلی دوست نداره واسه همیشه یه بازیگر بمونه و بهتر می دونه شغلی داشته باشه که به اون اجازه بده زمان بیشتری رو در خونه بگذرونه.

ستاره “دزدان دریایی کارائیب ” که در سال ۲۰۰۲ با فیلم ” مثل بکهام شوت بزن ” مشهور شد ، اعتراف کرد که دوست نداره حرفه بازیگری رو تا آخر عمرش ادامه بده و دلش می خواد این حرفه رو کنار بزاره و کاری رو انتخاب کنه که به اون اجازه بده اوقات بیشتری رو در خونه بگذرونه.

 

اون گفت:”به نظر من ضرورتی نداره واسه همیشه همین کار رو انجام دهم .من بازیگری رو دوست دارم چون این حرفه به من اجازه میده متفاوت باشم و چیزای مختلفی رو تجربه کنم اما انجام این کار واسه همیشه خسته کننده س.”

“من بهتر می دونم شغلی داشته باشم که بتونم اوقات بیشتری رو در خونه ام بگذرونم و یه زندگی اجتماعی داشته باشم.اگه اینطور شه خیلی خوبه . اما به همین اندازه من عاشق کارم هستم و احساس می کنم خیلی خوش شانسم که تونستم اینجور شغلی بدست بیارم.اما نمی دونم تا آخر عمر اینکار رو انجام میدم یا نه .

کایرا اعتراف کرد که نمی دونه اگه حرفه بازیگری رو کنار بزاره چه کاری انجام میده.

اون در ادامه مصاحبه خود با مجله امپایر گفت:”دقیقا” نمی دونم که اگه حرفه بازیگری رو رها کنم ، چه کاری انجام میدم .”

” از وقتی که سه ساله بودم دلم میخواس بازیگر شوم و واسه یه مدت طولانی ، بازیگری همه چیز زندگی من بود. اما به نظرم اگه آدم هرچه بزرگتر می شه نظرش درباره کارا و مسائل جور واجور زندگی تغییر نکنه ، خیلی وحشتناکه.دارم مثل آدمایی حرف می زنم که ۵۰ ساله هستن اما فکر می کنم همه از خودشون این سئوال رو می پرسن که واسه همیشه این کار رو انجام میدم؟”

هالیوود پرتال آفتاب

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *