حرفهای خطرناک شوهر که باید مراقب آنها باشید

حرفهای خطرناک شوهر که باید مراقب آنها باشید

couple

حتی اگه زندگی زناشویی خود رو در بهترین سطح میبینین تلاش کنین با شنیدن جملات زیر از شوهرتون بی خیال نسبت به موضوع نباشین و به دنبال دلیل و حل مشکل باشین.

به گزارش آلامتو و به نقل از مردمون؛ جمله های منفی خیلی راحت ازدواج هایی که سالیان سال ادامه داشته ان رو ویرون می کنه.

اگه رابطه و احترام بین شما و همسرتون ضعیف تر شده، شایدً نگران زندگی زناشویی خود شده اید.

واسه داشتن ازدواجی بادوام، محکم و خوشحال، سه چیز باید بین شما موندگار باشه: رابطه کلامی، احترام دوطرفه و تعهد.

اگه شوهر شما همیشه این جملات رو به زبون می آورد، راحت با اون درمورد احساسی که این جملات در شما ایجاد می کنه، با اون حرف بزنین. اون باید درکتون کنه و به احساسات و نظرات شما احترام بزاره.

  1. «حوصله ام سر رفته!»

بعضی وقتا ایجاد تغییر و معطلی در برنامه عادی روزانه خیلی خوبه. از خودتون سوال کنین که از برنامه عادی تون در رابطه راضی هستین؟ فکر می کنین شوهرتون راضیه؟ خیلی مهمه که بعضی وقتا برنامه ها و فعالیت های متفاوتی در رابطه تون داشته باشین تا عشقتون قوی تر شده و رابطه احساسی بینتون عمیق تر شه.

  1. «تو هیچوقت حرف های منو نمی فهمی» یا «تو منو درک نمیکنی»

زن ها و مردها به روشی متفاوت فکر می کنن. به خاطر همین بعضی وقتا رابطه بین یه زوج پیچیده می شه. اگه شوهر شما شاکیه که شما هیچوقت حرف اون رو متوجه نمی شید یا درکش نمی کنین، وقت بذارین و خوب به حرف هاش گوش کنین. خوب گوش کردن واسه دووم هر رابطه ای اهمیت داره.

  1. «تو هیچوقت عوض نمیشی»

تغییر سخته. اما اگه شوهر شما همیشه شاکیه که شما قادر به عوض شدن نیستین، با اون درمورد اینکه به چه دلیل کارایی که مورد پسند اون نیس رو اونطور انجام می بدید. حرف زدن درمورد این موضوعات و دلیل آوردن منطقی شما باعث می شه که درکتون کنه.

  1. «تو به چه دلیل مثل …. نیستی؟»

مقایسه کردن روابط رو ویرون می کنه. اگه شوهر شما همیشه شما رو با مادر، دوستان، خواهرها یا زنان دیگه مقایسه می کنه، یعنی به چیزی که هستین ارزش نمی گذارد. به این وضعیت خوب فکر کنین و تصمیمی بگیرین که واسه سلامتی و خوشبختی شما بهتر باشه.

  1. «تو دیگه اون آدمی که من عاشقش شدم نیستی»

تغییرات فیزیکی، احساسی و عقلانی با گذشت زمان ایجاد می شه. اگه شوهرتون همیشه از این جمله استفاده می کنه، متوجه نیس که خودش هم دیگه اون فردی که شما عاشقش شده بودین نیس. شدنی نیس که در طول سال ها هیچ تغییری نکنین.

واسه داشتن ازدواجی موفق، شما باید هر دو کنار هم رشد کرده و تغییر کنین و به عنوان یه زوج به این تغییرات همدیگه احترام بذارین.

  1. «هر چی تو بگی درسته» یا «هر جور خودت دوست داری»

این عبارات نشون دهنده از دست دادن علاقه به کارای شماس. دلیلش این نیس که شما بر رابطه مسلط هستین و اون پیرو نظرات شماس. دقیقاً برعکس! این رفتار ادامه دار نشون دهنده از دست دادن علاقه و هیجان در ازدواج شماس.

رمز داشتن ازدواجی موفق، رسیدگی به مسائل جزئی و کوچیک نیس، بلکه اعتماد کردن به هم و حرف زدن با همدیگره. واسه حل مشکلاتتون با هم وقت بذارین تا بتونین زندگی خوشحال رو کنار هم تجربه کنین.

مهارتای ازدواج موفق چیه؟

چیزایی که نباید به همسر گفت

زناشویی مردمون

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *