حذف فلافل خوردن عباس و نتانیاهو از مصاحبه +عکس

حذف فلافل خوردن عباس و نتانیاهو از مصاحبه +عکس

بخشایی از فیلم جنجالی «مصاحبه» به دلیل جلوگیری از تکرار دعواای جدید حذف شده.

شکی نیس که فیلم «مصاحبه» با دقیق شدن و فوکوس کردن بر شخصیت کیم جونگ-اون رهبر کره شمالی ساخته شده، اما اوان گلدبرگ وه روگن کارگردانای این فیلم پای چهره های سیاسی دیگری رو هم به میان کشیده ان. از جمله این چهره ها دو طرف درگیر در مسایل فلسطین-اسراییل هستن که در این فیلم تنها سر یه چیز تفاهم دارن: فلافل!

در این فیلم که جیمز فرانکو در نقش یه مجری تلویزیونی به نام دیو اسکای لارک ظاهر شده وه روگن در نقش جفت و جور کننده اون به نام ایرون راپوپورت بازی کرده، این دو از فرط استیصال زیر بار فشار سازمان سیا می رن تا رهبر کره شمالی رو بکشن.

اما نتانیاهو و رییس دولت خودمختار فلسطین هم در این فیلم به تصویر کشیده شدن. این صحنه هر چند اول در فیلم موجود بود، اما بعدا از اون بیرون کشیده شد. در هر حال جای نگرانی نبود چون کسی قصد ترور نتانیاهو و محمود عباس رو نداشت و از این دو به نام اونا در صحنه فیلم نام برده نمی شه. اما این دو در حالی که به عنوان مهمون در برنامه شی شبونه به مجری گری شخصیتی که فرانکو نقش اونو بازی می کنه هستن، درباره روند صلح هم در حال صحبت هستن. بر خلاف همه منازعاتی که در بحث هاشون هست، این دو سر یه موضوع با هم تفاهم دارن و اون … فلافله.

آلن بلومفیلد ۶۲ ساله بازیگر آمریکایی در نقش نتانیاهو و دیوید دیان بازیگر آمریکایی-ایرونی ۵۲ ساله در نقش محمود عباس بازی کردن.

این برنامه شبونه می خواد تا به صورت زنده مسایل فلسطین-اسراییل رو حل کنه و تنها راه حل اونم ساندویچ فلافله که یه آشپز سرشناس به نام گای فیری با حضور خود این آشپز جهانی در نقش خودش، درست شده. این دو آخرسر تنها می تونن بر سر این موضوع به توافق برسن که فلافل واقعا خوشمزه س.

به نظر می رسه واسه این که این فیلم مشکلات بیشتری پیدا نکنه، این سکانس از اون حذف شده اما در نسخه های دی ایشون دی میشه این صحنه رو هم دید.

بلومفیلد در این باره گفت این فیلم اصلا بیانیه ای سیاسی نیس و فقط تلاش بر این بوده که فیلمی کمدی و بامزه بر مبنای مسایل سیاسی ساخته شه.

بازیگرانی که در نقش این دو شخصیت سیاسی بازی کردن گفتن تلاش نکرده ان تا یادآور این شخصیتا باشن و از رفتارای اونا تقلید کنن.

دیان یه چند وقت پیش در سرزمینای اشغالی حضور داشت تا در فیلم «باباجون» به کارگردانی یووال خوشحال بازی کنه. نوید نگهبان بازیگر نقش ابونظیر در سریال «هوملند» هم دیگه بازیگر این فیلم بود که قراره سال ۲۰۱۵ اکران شه. این فیلم که اولین فیلم فارسی زبون اسراییله قراره سال ۲۰۱۵ اکران شه.

فرزندان ستاره های بزرگ هالیوود+عکس

عکس العمل هنرمندان به درگذشت داوود رشیدی

noindex اخبار داغ سینما خبرگزاری مهر

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *