حاشیه​های یک آلبوم خاص با صدای چاوشی، یزدانی، صالحی و…

حاشیه​های یک آلبوم خاص با صدای چاوشی، یزدانی، صالحی و…

همیشه وقتی پای یه پروژه مشترک در میان باشه که قراره چند چهره شناخته شده و به قولی ستاره، در کنار همدیگه قرار بگیرن، حاشیه ها همین طور پشت سر هم ردیف می شن و هر روز خبرهای ضد و نقیضی در مورد اختلافات و اتفاقات مشکوک در مورد اون پروژه در رسانه ها مشخص می شه. مثل همیشه هم اختلاف سلیقه ها و اختلاف در انتخاب ها بزرگ ترین دلایلی هستن که باعث به وجود اومدن این حاشیه ها می شن.

خاص پر ستاره

آلبوم «خاص» جدیدترین کاری ست که با همکاری چندین و چند خواننده شاخص پاپ این روزا قراره وارد بازار موسیقی کشور شه و شک نداشته باشینً با عکس العمل های زیادی هم مواجه می شه. این آلبوم در سکوت کامل خبری مراحل انتخاب خواننده و ضبط اش رو گذراند و همین باعث شد که پس از رسانه ای شدن خبر تولید اینجور آلبوم پرستاره ای، حساسیت ها نسبت به اون بیشتر و بیشتر شه.

تقریباً تموم چهره هایی که در این آلبوم هستن جزو بهترین های میدون پاپ هستن که با جفت و جور کنن ها های جوون طرف حساب شده ان و قبول کرد هاند دراین آلبوم حضور داشته باشن.

 

آلبوم خاص

محسن چاوشی، بابک جهانبخش، فرزاد فرزین، رضا یزدانی، پیام صالحی، علی اصحابی، شهاب رمضان، مهدی مدرس و گروه پاپ «سون» هنرمندانی هستن که در این آلبوم هستن و هرکدوم با یه قطعه که با ترتیب حرف الفبا در ترتیب چینش کار گذاشته شده، آلبوم «خاص» رو تشکیل داده آند. این آلبوم طبق گفته جفت و جور کنندگان اون قرار بود که اوایل تیرماه در بازار موسیقی کشور منتشر شه.

محسن چاوشی،بازم مرموز و خاص

«ها» نام قطعه ایه که چاوشی واسه این آلبوم ساخته و باتوجه به قدرت بالای کشش مخاطب که آثار چاوشی اونو دارن. تراک یه آلبوم هم قرار داده شده. این قطعه تا حد زیادی به کارای آلبوم «یه شاخه نیلوفر» چاوشی شباهت داره که با یه ملودی ریتمیک و تند و تمی عاشقانه که کمی هم به تلخی می زند، بازم همون حس و حال همیشگی کارای این خواننده رو درخود داره.

خیانت فرزاد فرزین!

فرزاد فرزین دیگه خواننده ایه که با یه قطعه در آلبوم «خاص» حضور داره. اون پس از اجری موفق اش تو تهران، در مورد این آلبوم و قطعه ای که قراره در اون بخونه، گفت: «یکی دو ماه پیش، ماجرای این آلبوم به گوشم رسید و بعد از طرف یکی از جفت و جور کنندگان کار، پیشنهاد حضور در این آلبوم مطرح شد. پس از توافقات لازم، قطعه «خیانت» رو ساختم که قراره در آلبوم گذاشته شه.»

بابک جهانبخش و یه عاشقانه صرف

جنس صدای این خونده طوری ست که کارای آروم و دلنشین خاصی داره و مخاطبان پروپاقرص این خواننده باور دارن که اون فقط با مثل این آثاره که می تونه مخاطبان اش رو حفظ و حتی به تعداد اونا اضافه کنه.

این خواننده در آلبوم «خاص» هم با یه قطعه تند و ریتمیک و پر انرژی حضور داره که شدیدا عاشقانه و احساسیه و پس از منتشر کردن آلبوم تکی اش «زندگی من» و موفقیت اون، امید زیادی به گل کردن این قطعه داره: «یه برنامه ریزی شده بود که آلبوم رو قبل از منتشر کردن «خاص» وارد بازار موسیقی کشور کنم. به هر حال این حس رو داشتم که «زندگی من» با «خاص» کامل می شه.»

مازیار فلاحی هم، بله…

مازیار فلاحی پس از منتشر کردن موفق آلبوم «قلب یخی» که تا حدودی تونست مورد توجه مخاطبان موسیقی قرار بگیره، حضوری فعال در آلبوم «خاص» داره و با تک قطعه ای شنیدنی به دیدار با مخاطبان اش رفته.

اون در مورد این آلبوم و حضورش در اون گفت: «در آخر پس از اولین آلبوم ام، دوست داشتم تجربه های جدیدی رو هم در کار خوانندگی داشته باشم. مثل این فعالیت های جانبی در کنار انتشار آلبوم شخصی، می تونه واسه مخاطبات یه خواننده بسیار مهم باشه. چون به قولی یه خواننده با مثل این همکاری هاست که نشون می دهد چند مرده حلاجه و چیجوری با بقیه همکارانش تو یه رقابت سالم، حضور می یابد.»

عاشقانه و اجتماعی به سبک رضا یزدانی

منتشر کردن مثل این آلبوم ها باعث می شه تعداد سلیقه های بیشتری ارضا شن و همین به بیشتر مورد توجه قرارگرفتن یه آلبوم کمک می کنه. خواننده هایی که در این آلبوم هستن هر کدوم واسه خودشون دارای سبک وسیاق خاصی هستن که همین دور هم جمع شدن باعث می شه مخاطب هر خواننده ای واسه شنیدن آلبوم تشویق شه و این در بهتر دیده و شنیده شدن کار خیلی می تونه مؤثر باشه. چندجور سلیقه و صدا واسه مخاطبانی که هر کدوم علاقه مند به یه سبک و یه فضای خاص هستن.

رضا یزدانی که پس از منتشر کردن آلبوم «ساعت بیست وپنج شب» تموم وقت و اانرژی اش رو معطوف کنسرت ها و بازی در فیلم های سینمایی و استارت آلبوم جدیدش کرده، با ذکر جملات فوق در مورد قطعه خودش در این آلبوم گفت: « یه کار عاشقانه- اجتماعی به سبک کارای خودم در این آلبوم دارم که قطعه خوبی هم از آب درآمده و امیدوارم مورد توجه مخاطبان موسیقی قرار بگیره.» این خواننده هم اینکه در مورد زمان انتشار آلبوم ندارم ولی این روزا ۱۲ الب ۱۵ ساعت از وقتم صرف کار روی اون هستش و همه تلاش ام بر اینه که تا اواخر تابستون بتونم آماده اش کنم.

وقتی پیام صالحی شش وهشت می خواند

گروه آریان این روزا در رأس خبرهای رسانه های موسیقی هستش و خبر کنسرت تکی پیام صالحی، دیگر اعضای این گروه و حتی طرفداران آریان رو به شوک برده.

پیام صالحی در مورد اتفاقات اخیری که تازگیاً حاشیه ساز شده، می گوید: «اجرای تکی من هیج ربطی به ماجرای همکاری من با گروه آریان نداره و این همکاری بازم ادامه پیدا می کنه. امیدوارم دوستان و هم گروهی های خوب آریانی ام مهمانان ردیف اول کنسرت من باشن.» این خواننده در مورد همکاری اش با عوامل آلبوم «خاص» می گوید: «پیشنهاد خوبی بود و من با شناختی که از دوستان جفت و جور کننده داشتم و فضای کلی آلبوم همکاری در این آلبوم رو قبول کردم.»

مهدی مدرس و علی اصحابی دیگه خواننده های این آلبوم هستن که حاضر به گفت وگو در مورد این کاراشون و این آلبوم نشدن.

منبع: khabaronline.ir

جمع آوری: آلامتو

 

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *