جی میل را با زبان شیرین فارسی تجربه کنید

جی میل را با زبان شیرین فارسی تجربه کنید

جی میل، امروز زبون فارسی رو به عنوان قابلیتی خاص به افزونه های خود اضافه کرد.

جی میل رو با زبون شیرین فارسی تجربه کنین

به گزارش ایسنا ، غول بزرگ موتورهای جستجوگر (گوگل) سرویس سرویس دهی پست الکترونیکی (جی میل) خود رو فارسی کرد.

امروز گوگل برروی وبلاگ رسمی خود اعلام کرد که از این پس زبون فارسی هم به بانک زبون های پست الکترونیکی جی میل اضافه شده و از این پس همه فارسی زبون ها می تونن خیلی راحت به تعامل با این سرویس پست الکترونیکی به زبون مادری خود رابطه برقرار کنن.

 

برروی این وبلاگ گوگل درباره هدفش از انجام این کار اعلام شده، ما می خواهیم محصولاتمون در تموم جهان در دسترس و قابل استفاده باشه و این معنیش اینه که ما باید این اجناس رو به بیش ترین تعداد زبون ممکن ارائه بدیم و به همین منظور تیم های جی میل و بومی سازی با هم همکاری کرده ان تا جیمیل رو در ۵۳ زبون به مردم دنیا ارائه کنن و امروز این عدد به ۵۴ می رسد، چون که پس از همکاری نزدیک با تیم فارسی ما مفتخریم که فارسی رو به عنوان جدیدترین زبون جی میل معرفی کنیم.

کاربرانی که علاقه مند به فارسی سازی زبون جی میل خود هستن کافیه طبق مراحل زیر عمل کنن:

۱. وارد حساب Gmail خود شید.

۲. برروی نماد چرخ دنده بالای صفحه و بعد «تنظیمات Mail»‏ (Mail settings) کلیک کنین.

۳. زبون فارسی (Persian) رو از منوی کشویی «زبون نمایشگر Gmail» ‏(Gmail display language) در بخش «زبون» (Language) انتخاب کنین.

۴. روی «ذخیره تغییرات» (Save Changes) کلیک کنین.

وقتی که تنظیمات زبون رو در حساب جی میل برروی دسک تاپ به روزرسانی کردین، همون تغییرات در حساب جی میل موبایل (Gmail for Mobile) هم اعمال می شه و نسخه موبایل Gmail هم که از راه مرورگر وب روی موبایل یا رایانه لوحی (تبلت) قابل دسترسه، امکانات زبون فارسی رو جفت و جور کرده (البته نیاز به پشتیبانی فارسی در سیستم عامل داره).

بازنشر :

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *