جوانسازی پوست صورت بدون جراحی

جوانسازی پوست صورت بدون جراحی

چیجوری صورت خود رو بدون عمل جراحی جوون کنیم؟

به گزارش آلامتو و به نقل از آی بانو؛ لازم نیس کلی هزینه کنین، بدون عمل جراحی خودتون رو کم سن وسال نشون بدید، از روشای زیر استفاده کنین و پوستتون رو بکشین!

از اونجایی که چشم های ورم کرده شما رو سن بالا تر و بی رمق نشون می دهد، خبرهای خوبی براتون داریم: واسه برگردوندن سرحالی سن ۲۲ سالگی و حالات زیبای صورتتون پس از خواب های کودکانه، به تزریق، لیزر و رفتن زیر تیغ جراحی احتیاجی نیس. در واقع تنها چیزی که لازم دارین بالا کشیدن چشم هاست و واسه این بالا کشیدن تنها ابزاری که نیازه انگشتان دستتونه و چند ترفند با لوازم آرایش!

این عالیست، چون هزینه کشیدن پلک ها در سال ۲۰۱۳ تقریبا ۳۰۰۰ دلار بود. هم اینکه، مطالات گذشته در رابطه با جراحی پلاستیک صورت نشون داد که عمل کشیدن چشم، زنان رو فقط سه سال جوون تر نشون می دهد. ( که با احتساب هزینه، درد و دوهفته زمان واسه بهبودی، یه جور کلاهبرداری حساب می شه).

پس اگه چشم های شما این اواخر ریزتر و خسته تر به نظر می رسند یا همیشه افتاده بودن (با تشکر از ژنتیک) با این ترفندهای ساده آرایشی، به همین زودی ها همه چیز روبه راه می شه.

  1. بالا کشیدن ابروها

ابروهای پرپشت مد روز هستن ولی اگه ابروهایتان خیلی پرمو باشن، چشم های شما رو پایین می بیارن. سانیا وستاج بنیانگذار سالن ابروی سانیا در نیویورک می گوید: “ایجاد یه قوس به سمت بالا باعث می شه چشم ها بیدار تر به نظر برسن”. اول، یه طرح کلی از شکل ابرو ی مورد نظرتون رو با مداد ابرو بکشین.

(راهنمایی اولیه؟ وستاج می گوید: “ابرو باید با برآمدگی بینی شما تو یه جهت باشه”. پهنای ابرو به سلیقه ی شما بستگی داره) واسه تعیین قوس ابرو، بالاترین نقطه در ابرو رو پیدا کنین که حدود سه چهارم بعد از جایی که ابرو شروع می شه، است.

“اگه به طور طبیعی فاصله ی بین چشم و ابروی شما زیاده، تنها ۲ ردیف از موها رو وردارین؛ اگه ابرو های شما پایین هستن، برداشتن ۳ ردیف، قوس زیادی به ابروها می دهد.” قوس رو نگاه داشته و موهای زیر اون رو با موچین وردارین. نقاط خالی رو با مداد ابرویی که همرنگ تیره ترین قسمت موهای شما هستش پر کنین.

و بعد (این بخش کلیدیه) دم ابرو رو با مداد، کمی به سمت بالا بکشین. تروی سورات، آرایشگر، می گوید: “ابروی مستطیل شکل انتهای چشم رو بالا می برد.” از یه برس ابرو گرد استفاده کنین تا به طرحی هماهنگ با ابروی خود برسین.

  1. مژه مصنوعی

مژه های مصنوعی که امروزه بسیار مد شده ان و وسیله آرایشی بسیار خوبی هستن که چشم ها رو گرد تر، باز تر و درعوض بالاتر نشون میدن. بریجیت ریس اندرسن، آرایشگر، می گوید: دسته مژه ها ی کوچیک تر، راحت تر استفاده می شن تا مژه های کامل. مگه اینکه بخواین خود رو با کارداشیان و امثال اون مقایسه کنین، بهتره از اندازه کوتاه یا متوسط استفاده کنین، اندازه های بلند واقعا زیاده رویست.

واسه انجام این کار: انتهای مژه رو چسب مژه بزنین. مژه رو با یه موچین وردارین و پلک هاتون رو بلند کنین و مژه ها رو بین مژه های خودتون و دو سه میل از لبه خارجی چشم بچسبونین. دو یا سه عدد مژه در همون قسمت بچسبونین و به سمت وسط برید.

اجازه بدید چسب دو دقیقه خشک شه، بعد ریمل بزنین تا مژه های مصنوعی و طبیعی با هم ترکیب شن.

  1. آرایش جادویی

سایه چشم:

دور و بر پلک هاتون کانسیلر بزنین (قرمزی و یا تیرگی پلک باعث افتاده و فشرده به نظر رسیدن، اونا می شه.) بعد یه سایه ی استخوانی رنگ براق روی پلک ها بپاشانید. آرایشگر مالی رونکال، می گوید:” کمی درخشندگی، نور رو مشخص می کنه و چشم ها رو بزرگتر نشون می دهد.

سورات می گوید: در آخر، از یه سایه خاکستری مایل به قهوه ای و مات تیره استفاده کنین تا به گوشه خارجی چشم حالت دهد و موجب بالا رفتن چشم شه. از لبه ی خارجی چشم شروع کنین، کمی پایین تر از ابرو، از داخل چشم تا بالای مردمک ادامه بدید.

خط چشم:

خط کوتاه و باریکی در امتداد مژه ی بالایی بکشین و در گوشه ها تا ۴۵ درجه به سمت بیرون و بالا بکشین. سورات می گوید:” این کار چشم هایی که افتاده شده ان و یا به سمت پایین هستن، بالا می برد” زیر مژه های پایین رو با مدادی روشن تر خط بکشین. (اگه در بالا از مشکی استفاده کردین در پایین از قهوه ای استفاده کنین.

اگه بالا قهوه ای بود در پایین برنز، بژ، و یا خاکستری مایل به قهوه ای) رونکال می گوید: به کار گیری رنگ روشن در پایین چشم، از بسته به نظر رسیدن چشم ها جلوگیری می کنه.

ریمل:

سورات می گوید: “مژه ها رو فر کنین تا چشم ها بازتر، و چروک ها و افتادگی ها مخفی شن.” بعد فقط به مژه های بالایی ریمل ضد آب بزنین.

به گفته ی رونکال: واسه بالا نشون دادن چشم ها، ریمل های ضد آب، فری مژه ها رو بهتر از ریمل های معمولی حفظ می کنه.” اون پیشنهاد می کنه وقتی که ریمل می زنیم، با نوک بدنه ی ریمل به سمت بر آمادگی بینی اشاره کنیم تا مژه ها خوب پخش شن. سورات می گوید: ” یه ریمل با برس بسیار کوچیک، کمک بسیاری به بالا بردن مژه ها در گوشه ی چشم می کنه .”

بهترین روش های کاهش چین و چروک پوست صورت

چیجوری در پیری هم جوون به نظر برسیم؟

آرایش صورت آی بانو جراحی زیبایی جوون سازی پوست چین و چروک پوست

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *