جوآنا پالانی؛ دختری که داعش برای سرش جایزه گذاشت+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش برای سرش جایزه گذاشت+عکس

دادگاهی در دانمارک آخرسر پس از مدتها بحث و سر و صدا بر سر ماجرای یه دختر دانمارکی کرد نسل که به همراه جنگنجویان کرد موسوم به پیشمرگها علیه نیروهای داعش در عراق جنگیده بود، ایشون رو به زندان محکوم کرد.

به گزارش آلامتو به نقل از فرادید، جوآنا پالانی معروف به “فرشته مرگ” دختر ۲۳ ساله کرد تباریه که به همراه نیروهای پیشمرگه کردستان عراق علیه داعش جنگیده بود و حتی داعش واسه سر اون جایزه یه میلیون دلاری تعین کرده بود. با این حال ایشون باید براساس حکم دادگاه متحمل زندان شه. ارسال حکم زندان واسه خانوم پالانی به دلیل نبود رعایت تعهدی ایشون به مقامات قضایی و پلیس دانمارک عنوان شده.

پالانی در ژوئن ۲۰۱۶ و در حالی که ممنوع الخروج از دانمارک بود از فرودگاه کپنهاگ به قطر مسافرت کرده و قانون رو زیر پا گذاشته. قبل از این دادگاهی در کپنهاگ به ضبط و ضبط پاسپورت جوآنا پالانی رای داده بود.

جوآنا پالانی پس از ماه ها حضور در میدون جنگ علیه نیروهای داعش به همراه رزمندگان کرد، در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۵ به دانمارک برگشت و در اول ورود پلیس امنیت و اطلاعات دانمارک گذرنامه اونو ضبط و اجازه خروج اون از کشور رو لغو کرد. ایشون این اقدام پلیس و آژانس امنیتی دانمارک رو غیرقانونی می دونه و گفته: اونا اجازه ندارن منو در دانمارک زندونی کنن، من یه سرباز هستم و هیچکدام از قوانین کشورم رو نقض نکرده ام. ارتش دانمارک منو واسه مقابله با تروریسم آموزش داده و حالا اجازه نمی ده در جنگ علیه داعش حضور داشته باشم.

با این همه پلیس دانمارک میگه که خانوم پالانی در جنگ با داعش با نیروهای پ. ک. ک همرزم بوده و این گروه از نظر اتحادیه اروپا یه گروه تروریستیه. پالانی تائید کرده که به عنوان تک تیراندازی در خط مقدم مقابله با داعش جنگیده س.

“جوآنا پالانی” در مقابل دوربین عکاس “دیلی میل” در دانمارک

جوآنا پالانی

جوآنا پالانی

جوآنا پالانی

جوآنا پالانی

جوآنا پالانی

عکسای جوآنا در جبهه جنگ با داعش

جوآنا پالانی

جوآنا پالانی

جوآنا پالانی

جوآنا پالانی

جوآنا پالانی

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

“گاز تا حد مرگ” مجازات داعش واسه دختر ۱۰ ساله

داعش فرادید

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *