جنیفر لوپز مستخدمی که امضاء می خواست را اخراج کرد!

جنیفر لوپز مستخدمی که امضاء می خواست را اخراج کرد!

یکی از مستخدمان هتل محل اقامت جنیفر لوپز از این خواننده درخواست کرد که به اون امضاء بده و فقط به خاطر همین اخراج شد .

هر چند این بازیگر و خواننده مشهور هالیوود در سال ۲۰۰۲ در فیلم “خدمتکاری در منهتن ” نقش یه مستخدم رو بازی کرد اما ” بازی در این فیلم هیچ تاثیری روی اون نگذاشته س و در زندگی واقعی اون اصلا” نمی تونه مثل این آدمها رو درک کنه.

بنا به گزارش یه روزنامه آلمانی با نام “بیلد” ، یکی از مستخدمان هتل لوکس “ملیا دوسلدورف” فقط بخاطر درخواست امضاء از این سوپر استار اخراج شد.

این مستخدم که” پری دوداج”اسمشه درباره این موضوع گفت:”من اتاق جنیفر لوپز رو تمیز کردم و از اونجایی که یکی از طرفداران اون بودم کمی جسارت به خرج دادم و دوباره به درب اتاق اون رفتم تا از اون درخواست کنم که به من یه امضاء بده.”

” اما دستیاران اون اجازه ندادند من وارد اتاق شوم و درخواست منو رد کردن.”

این مستخدم بیچاره نه فقط نتونست از خواننده مورد علاقه اش امضاء بگیره بلکه روز بعد هم مجبور شد از اون هتل بره چون پرسنل جنیفر از اون به مدیر هتل شکایت کرده بودن.

اون در ادامه حرفهایش گفت:” روز بعد ،از شرکتی که منو در این هتل استخدام کرده بود با من تماس گرفتن و به من گفتن که خانوم جنیفر لوپز ازت شکایت کرده . من همانجا و با همون تماس تلفنی اخراج شدم ، فقط به خاطر یه امضاء!”

مدیر این هتل هم در مورد اخراج خانوم پری دوداج بیانیه ای صادر کرد و در این بیانیه گفت:” اون برخلاف مقررات وضع شده رفتار کرده بود و واسه حریم خصوصی مشتریان مزاحمت ایجاد کرده بود و به خاطر همین اخراج شد.”

اما این داستان پایان خوشی داشت چون این مستخدم جوون هم مثل شخصیت جنیفر در فیلم “خدمتکاری در منهتن “خیلی خوش شانس بود و یه هتل لوکس دیگه بدون این دست اون دست کردن اون رو استخدام کرد.

جنیفر لوپز پرتال آفتاب

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *