جنیفر لارنس پردرآمدترین بازیگر زن حال حاضر جهان

جنیفر لارنس پردرآمدترین بازیگر زن حال حاضر جهان

Jennifer-Lawrence جنیفر لارنس

براساس فهرست منتشر شده از طرف مجله فوربس جنیفر لارنس پردرآمدترین بازیگر زن حال حاضر جهان است.

به گزارش رویترز، جنیفرلارنس ستاره فیلم «تشنگی مقابله» با ۵۲ میلیون دلار درآمد در سال گذشته در بالاترین جایگاه فهرست پردرآمدترین بازیگران زن جهان ایستاد، اما درآمد اون هنوزم از پردرآمدترین بازیگر مرد فاصله زیادی داره.

لارنس که در سال ۲۰۱۳ به خاطر بازی در فیلم «دفترچه امیدبخش» برنده جایزه اسکار شده، علاوه بر بازیگری از محل تبلیغات واسه شرکت فرانسوی دیور هم درآمد داشته، اما هنوزم تا رسیدن به ۸۰ میلیون درآمد رابرت داونی جونیور راه زیادی داره. جونیور در فهرست فوربس در بالاترین جایگاه پردرآمدترین بازیگران مرد در جهان وایس تاده.

این بازیگر ۲۵ ساله، پس از هک شدن سرورهای شرکت سونی، و مشخص شدن این موضوع که دستمزد اون در فیلم «حقه بازی آمریکایی» بسیار کمتر از بازیگر مرد فیلمه، در بالاترین جایگاه اخبار قرار گرفته بود.

براساس آمار نشریه فوربس تنها چهار تن از ۱۰۰ زن حاضر درفهرست پردرآمدترین بازیگران زن این مجله، درآمدی بالای ۲۰ میلیون دلار داشته ان، در حالی که در فهرست مردان ۲۱ مرد بیشتر از ۲۰ میلیون دلار کسب کرده ان.

اسکارلت جوهانسون با درآمدی بالغ بر ۳۵.۵ میلیون دلار پس از لارنس در رده دوم این فهرست ایستاد، و ملیسا مک کارتی با ۲۳ میلیون دلار درآمد در رتبه سوم قرار گرفت.

ساندرا بولاک که سال گذشته با ۵۱ میلیون دلار درآمد نفر اول این فهرست شده بود، امسال در طول ۱۲ ماه تنها ۸ میلیون دلار درآمد داشته.

مجله فوربس درآمد بازیگران رو از یه ژوئن ۲۰۱۴ تا یه ژوئن ۲۰۱۵ مبنای انتخاب افراد این فهرست قرار داده.

فرزندان ستاره های بزرگ هالیوود+عکس

عکس العمل هنرمندان به درگذشت داوود رشیدی

فرادید مطالب باحال روز

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *