جنون اعدام درکره شمالی؛ اینبار به خاطر لاک پشت

جنون اعدام درکره شمالی؛ اینبار به خاطر لاک پشت
کیم جونگ اون – رهبر کره شمالی – دستور اعدام رئیس مرکز نگهداری لاک پشت رو به دلیل مرگِ به وجود اومده بوسیله گرسنگی ده ها بچه لاک پشت صادر کرد.

به گزارش ایسنا، العالم به نقل از خبرگزاری کره جنوبی، جونگ اون رهبر کره شمالی روز سه شنبه پس از اینکه کارگران مرکز نگهداری لاک پشت گفتن که تعداد زیادی بچه لاک پشت به دلیل قطع تکراری برق و کمبود غذا می میرن، سخنرانی شدیداللحنی کرد و بعد دستور داد رئیس اون مرکز اعدام شه؛ رئیسی که به خارج مرکز برده شد و به ضرب گلوله جون داد.

یه منبع در کره شمالی، بدون ذکر نام خود اعلام کرد: مرکز نگهداری لاک پشت در نزدیکی رودخانه تائِدونگ در شهر پیونگ یانگ واقعه و جونگ اون واسه بازدید و دادن دستورات نیاز به اونجا رفته بود.

این منبع اضافه کرد: رئیس مرکز نگهداری لاک پشت به دلیل کمبود غذا و آب و قطع تکراری برق که باعث مرگ تعداد زیادی لاک پشت شده بود، اعدام شد.

منبعی دیگه اعلام کرد: آب به دلیل قطع تکراری برق به بعضی از بخش های مرکز نگهداری لاک پشت نرسیده بود که همین امر یکی از دلیلای مرگ بچه لاک پشت ها بود.

رسانه های کره شمالی یه چند وقت پیش هم تصاویری منتشر کردن که نشون می داد کیم جونگ اون با خشم به کارگران مرکز نگهداری لاک پشت نگاه می کنه و یکی از انگشتان خود رو به نشونه عصبانیت تکون می دهد.

انستیوی اتحاد ملی کره که مقر اون در کره جنوبیه، این هفته اعلام کرد که کیم جونگ اون از سال ۲۰۰۰ تا الان دستور اعدام هزار و ۳۸۲ نفر رو صادر کرده.

کیم جونگ اون ماه ژوئن گذشته دستور اعدام مهندس فرودگاه جدید پیونگ یانگ رو به دلیل نپسندیدن معماری فرودگاه صادر کرد.

بازدید اون از مرکز نگهداری از لاک پشتا

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

العالم

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *