جنجال نسخه پاکستانی ماه عسل/عکس

جنجال نسخه پاکستانی ماه عسل/عکس

یه تیکه از برنامه ماه عسل شبکه سوم سیما که در اون بچه ای به زوج مهمون برنامه «هدیه» داده شده حسابی در میان مردم سر و صدا به پا کرد و مخالفان پر طاقت و سمج خود رو داشت. حالا در پاکستانی برنامه ای تلویزیونی با همین روند حسابی جنجالی شده.

به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر: برنامه ای تلویزیونی در پاکستان به هدیه های عجیب و غریبش مشهوره: خودروهای گرون؛موتورسیکلتای لوکس؛ وسایل خونه و مسافرتای خارجی طولانی. بخاطر این این برنامه با دکور پر هزینه اش در ماه مبارک رمضان بینندگان بسیاری داره و هر قسمت اون مردم رو به هیجان می آورد. هدیه دادن دو نوزاد در این برنامه اما میلیونا بیننده رو پای تلویزیون میخکوب کرده و حالا جنجالی زیادی رو در این کشور به پا کرده.

تو یه قسمت دو زوج مهمون این برنامه تلویزیونی بودن که سالها آرزوی داشتن بچه رو داشتن. پس از حرفه های این زن و شوهرا درباره اینکه بارها تا مرز طلاق به خاطر نداشتن بچه رفته ان در لحظه ای حساس مجری برنامه هدیه دادن دو نوزاد بی سرپرست رو به این زن و شوهرها اعلام کرد که با عکس العمل احساسی اونا روبرو شد و همه رو مبهوت کرد.

جنجال نسخه پاکستانی ماه عسل

جنجال نسخه پاکستانی ماه عسل

امیر لیاقت حسن،مجری این برنامه که به خاطر جایزه های عجیب و غریب این برنامه مشهور شده روی آنتن برنامه زنده تلویزیونی اعلام کرد که در سال نوی میلادی، بابانوئل هدایای به آدما میده. واسه ما مسلمانان،رمضان ماه بسیار خاصیه و خوشحال کردن مردم و هدیه دادن به اونا مهمه. اون پس از اون نوزدای به نام فاطیما که می گن از طرف پدر و مادرش در شهر کراچی ول شده به یکی از زن و شوهرا داد تا به گفته خودش اونا رو به آرزویش برسونه.

جنجال نسخه پاکستانی ماه عسل

جنجال نسخه پاکستانی ماه عسل

جنجال نسخه پاکستانی ماه عسل

گزارشا نشون میده که موسسه ای خیریه این نوزاد رو در شهر کراچی پیدا کرده و اونو به این برنامه تلویزیونی داده.  آقای ریاض که حالا به عنوان پدر جدید فاطیما شناخته می شه ۱۴ سال در انتظار بچه و در این برنامه در حالی که بغض کرده بود گفت: وقتی این بچه رو بغل کردم مثل اون بود که فرشته ای اومده. پس از هدیه دادن فاطیما به این زوج،نوزادی هم به زوج دیگری که در کنار اونا نشسته بودن داده شد. ثریا بلقیس هم به همراه همسرش ۱۷ سال در انتظار داشتن بچه بودن. در این برنامه زنده تلویزیونی تعدادی از تماشاگران در استودیو هستن که هدیه دادن بچه ها با عکس العمل احساسی و گریه کردن تعدادی از اونا روبرو شد. دکور این برنامه واسه ماه رمضان بسیار گرون بوده و در کف اون یه آکواریوم قرار داره و بخاطر این نظر خیلیا رو به خود جلب کرده.

جنجال نسخه پاکستانی ماه عسل

جنجال نسخه پاکستانی ماه عسل

جنجال نسخه پاکستانی ماه عسل

منتقدان این اقدام اعلام کردن که مسئولان این برنامه تلاش کردن با سوء به کار گیری یه نوزاد بی سرپرست تعداد بیننندگان خود رو بالا ببرن و نظر مردم رو به خود جلب کنن. به گفته اونا احتمال داره که برنامه های دیگه هم بخاطر این مبادرت به تقلید از این کار کنن تا با سوء به کار گیری بچه های بی سرپرست خود رو مشهور کنن. یکی از طرفداران حقوق کودکان پاکستان اعلام کرده که این اقدام توهینی به بچه هاست که از اونا به عنوان «هدیه» استفاده شده. به گفته سیما جمالی،مسئول رفاه کودکان ایالت سند،بچه ها وخانواده اونا با این اقدام در برنامه زنده تلویزیونی که میلیونا بینننده دارن در آینده انگشت نما می شن و حتی ممکنه همه زندگی این بچه ها رو خراب کنه؛ چون همه حالا اونا رو می شناسن و همه می دونن که این نوزاد به این خونواده «هدیه» داده شده. ایشون با انتقاد شدید از این اقدام گفت: شما بچه رو مانند یه ماشین،لپتاپ یا هر هدیه دیگری به یه زوج دادین. این یه توهینه اگه واقعاً قصد کار خیری رو داشتین باید دادن سرپرستی یه بچه رو در خفا انجام می دادین.

noindex

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *