خونواده آنجلینا جولی برد پیت

از روز گذشته رسانه های مختلفی از احتمال طلاق زوج سینمایی هالیوود یعنی «آنجلینا جولی» و «برد پیت» خبر داده ان.

به گزارش آلامتو به نقل از ایسنا، خبرگزاری های خارجی از احتمال جدا شدن «آنجلینا جولی» و «برد پیت» به خاطر اختلافات مالی خبر دادن.

این زوج بازیگر که به خاطر روش زندگی، ازدواج و فرزندان خود بعضی وقتا خبرساز می شن، این بار حاشیه ی جدیدی رو منتشر کردن که حکایت از جدایی این زوج داره.

می گن اختلافای مالی عامل اصلی اختلافات «آقا و خانوم اسمیت» سینماست. طی سال های گذشته هالیوود روی نوع رابطه، فرزندخواندگی و حتی مراسم ازوداج رسمی «برنجلینا» که نامی ترکیبی از اسم این دو بازیگره، مانور زیادی می داد. این دو در فیلم  «آقا و خانوم اسمیت»  به کارگردانی «جولی» روبروی هم قرار گرفتن.

«آنجلینا جولی» در سالای گذشته بیشتر از بازیگری، روی فعالیتای آدم دوستانه و کارگردانی تمرکز کرده و از همسرش هم در جدیدترین اثرش بازی گرفته.

به گزارش مووی نیوز گاید، گزارشات نشون می دهد تازگیا هزینه زندگی «زوج قدرت» بسیار بالا رفته و اونا حسابای بانکی خود رو واسه خرید وسایل و خونه های گرانقیمت تقریبا خالی کرده ان. اونا دو میلیون و ۵۰۰ هزار پوند صرف خرید ویلایی در اسپانیا کردن و الان به همراه شش فرزندشون امارتی رو به ۲۱ هزار پوند در لندن اجاره کرده و در اون سکونت دارن.

«برد پیت» بازیگر فیلمایی چون «افسانه بنجامین باتن» و «افسانه های خزان» عاشق جزایر بالئارس در اسپانیا شده و به خاطر همین این پول زیاد رو واسه خرید ویلایی در این منطقه خرج کرده. اما ممکنه اون خود به تنهایی مجبور به سکونت در اون شه.

این زوج هنری میخواستن بلیت هایی واسه سفر به فضا بخرند، سفری که فقط با صرف مبلغی ۲۰۰ هزار دلاری ممکن می شه. می گن شش بچه «جولی» و «پیت» که «مدوکس»، «پکس»، «زهرا»، «شیلو» و دوقلوها «ویوین» و «ناکس» نام دارن، بسیار نگران طلاق احتمالی والدین خود هستن.

جدیدترین خبرها از طلاق آنجلینا جولی و برد پیت

کاهش وزن شدید آنجلینا جولی سوژه شد!+عکس

آنجلینا جولی