تهیه قطعات و لوازم یدکی برلیانس از فروشگاه چین اتو یدک

تهیه قطعات و لوازم یدکی برلیانس از فروشگاه چین اتو یدک

تمامی اتومبیل ها دارای یک عمر مفید هستند و به مرور زمان و با افزایش استهلاک قطعات آن، لوازمشان نیازمند تعمیر و تعویض خواهد شد.موضوع مهمی که در تعویض لوازم یدکی برلیانس وجود دارد قیمت آن است. نکته مهمی در تعیین قیمت قطعات برلیانس وجود دارد میزان موجودی آن در بازار خواهد بود. بنابراین قیمت تمام شده قطعات یک اتومبیل در بازار میزان واردات آن تعیین می کند برای مثال ماشین هایی که توقف تولید شده اند معمولا قیمت لوازم و قطعات بالایی دارند چرا که قطعات آن دیگر تولید نمی‌شود.

تهیه لوازم یدکی برلیانس

با افزایش محدودیت های واردات قطعات خودرو به ایران تمام خودرو های چینی و به ویژه برلیانس با مشکل تامین لوازم یدکی رو به رو شده است. دارندگان اتومبیل برلیانس وقتی به تعمیرگاه های مجاز این خودرو مراجعه می کنند می بایست هزینه سنگینی را برای تهیه قطعات مورد نیاز خودروی خود پرداخت نمایند چراکه لوازم یدکی اصلی برلیانس به سختی پیدا شده و بسیاری از تعمیرگاه ها از لوازم غیر اصلی استفاده می کنند. این مورد بسیار عجیب است که لوازم جانبی برلیانس با وجودی که توقف تولید نشده است بسیار کم است و پیدا کردن آن نیازمند زمان و هزینه نسبی بالایی است.

همچنین لازم است اشاره کنیم سبد های محصولی برند برلیانس در فروشگاه ما شامل موارد زیر میشود :

  • لوازم یدکی برلیانس H330
  • لوازم یدکی برلیانس H320
  • لوازم یدکی برلیانس H230
  • لوازم یدکی برلیانس H220
  • لوازم یدکی برلیانس کراس یا C3

روش تهیه قطعات  برلیانس

یکی از روش های رایج و معمول برای خرید لوازم یدکی خودرو جستجو در اینترنت است. شما می توانید بسیاری از شرکت های فروش لوازم یدکی را در اینترنت جستجو کرده و با بررسی و استعلام قیمت قطعه مورد نظر خود را خریداری نمایید. برلیانس به دلیل کیفیت ساخت بهتر به نسبت سایر خودرو های چینی قطعات گران تری به نسبت آن ها دارد. بنابراین طول عمر لوازم یدکی اتومبیل برلیانس کمی بالاتر بوده و همچنین دیر تر خراب می شود. همچنین اگر خودروی خریداری شده صفر باشد تا مدت ها نیازی به تعوض قطعات نخواهید داشت.

قطعات برلیانس را اصل بخرید!

مشکل بعدی که در این مورد وجود دارد، این است که قطعات موجود معمولا دارای کیفیت ساخت خیلی بالایی نیز نیستند و پس از مدتی شما مجددا مجبور به خرید قطعات خواهید بود. همچنین وقتی یک خودرو به مرحله تعویض قطعه می‌رسد معمولا طی مدت زمان‌های کوتاهی شما را مجبور به تعویض قطعات دیگر نیز خواهد کرد و اصطلاحا خودرو به خرج می‌افتد. این به خرج افتادن خودرو در ماشین‌‌های عادی شاید خیلی به اندازه برلیانس سخت نباشد، ولی در قطعات برلیانس شما هم باید هزینه بالایی بکنید و هم زمان زیادی برای پیدا کردن لوازم یدکی بگذارید. پس توجه داشته باشید کالایی که خریداری می کنید اصل باشد تا دوباره نیاز به تعویض پیدا نکند.

طول عمر لوازم یدکی برلیانس

طول عمر قطعات برلیانس به دلیل کیفیت مناسب ساخت آن به نسبت خودروهای مشابه و هم رده‌های ایرانی بیشتر بوده بنابراین قیمت بالاتری دارند و به دلیل طول عمر آن دیرتر خراب می‌شوند. همچنین لوازم یدکی تقلبی که استانداردهای لازم را ندارند، ممکن است زودتر خراب شوند یا طول عمر کمتری داشته باشند.

لوازم اصلی را ارزان بخریم

اصل بودن لوازم یدکی نباید تاثیر چندانی در قیمت آن داشته باشد؛ اما می‌توان گفت که خرید قطعات برلیانس با قیمت مناسب می‌تواند منطقی باشد. گران‌تر بودن اندک قیمت لوازم یدکی اصلی، بحث دور از تصوری نیست. چرا که لوازم اصلی اتومبیل کیفیت ساخت بالاتری داشته و به همان میزان استهلاک کمتری خواهد داشت.

خرید لوازم یدکی برلیانس آنقدرها هم کار آسان و ساده‌ای نیست چرا که به دلیل مشکلات ارزی، واردات این دسته از کالاها نیز با افزایش قیمت رو به ‌رو شده است.

بازرگانی چین اتو یدک با هدف افزایش کیفیت خدمات و با رویکرد حذف واسطه تمامی لوازم یدکی برلیانس را با قیمت بسیار مناسب به مشتریان عرضه می‌کند.

منبع : چین اتو یدک –  قطعات برلیانس

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *